A+ A

Uzņēmēju forums

 

Uzņēmēju forums 2018 

23.novembrī, Mercenderbes muižā norisinājās Uzņēmēju forums 2018.

Vīzija, misija, mērķis, gribasspēks, sadarbība bija šī foruma atslēgvārdi. Foruma sākumā izskanēja domes priekšsēdētāja R. Audzera apsveikuma vārdi, izpilddirektores N. Sniedzes prezentācija par pašvaldības budžetu, no kā veidojas ienākumi, kādi ir izdevumi, pirms pašvaldība spēj īstenot vīzijas un sasniegt mērķus. Attīstības nodaļas vadītāja L.Dāboliņa iepazīstināja ar īstenotajiem sadarbības projektiem 2018. gadā. SPIIKIIZI personīgās un grupu izaugsmes centra vadītājs, divu grāmatu autors "Nebaidies" un "Pabeidz iesākto" -  Āris Birze, vadīja darbnīcu “Biznesa vizionārs’’. Pasākuma otrajā daļā tika pasniegtas pateicības un uzņēmēju gada balvas.

Pateicības raksti tika pasniegti par sadarbību tūrisma nozarē un  pasākumu organizēšanā – JSK  Atēna, IU Herbata, SIA Čokas, LU Baldones observatorija, Baldones Tūrisma attīstības biedrība, SIA Lejasmārtiņi’’, Baldones Waterjump, Kazas Laukos, SIA BajaRes, IU Dzintarliepa, SIA Dizains Dārzam, SIA Kompromiss.

Lielākā balva – gada uzņēmēja balvu ar pateicības rakstu par sadarbību kopprojektu  īstenošanā saņēma SIA Baldones Lauki un SIA Agrozona par Klapu ceļa izbūvi, un  SIA Riekstukalns par skatu torņa izbūvi. Savukārt SIA Kompromiss saņēma uzņēmēja gada balvu par  izaugsmi, radītām darba vietām.

Uz tikšanos 2018!
Lai radošuma spārni nes Jūs pretim jauniem darbiem!
 

Foto no pasākuma

Ar cieņu,

Attīstības nodaļas vadītāja
Līga Dāboliņa