A+ A

Sarunas ar pašvaldību

10.10.2018
Drukāt

Baldones novada domes Attīstības nodaļa aicina iedzīvotājus uz sarunām ar pašvaldību speciālistiem  š.g. 12. oktobrī plkst. 18.00 Mercendarbes muižā.
 

Baldones novada domes attīstības nodaļa aicina uz sarunām ar pašvaldību š.g. 12. oktobrī plkst. 18.00 Mercendarbes muižā.Turpinot aizsākto tradīciju, aicinām ikvienu līdzdarboties un turpināt iesākto kādā no interesējošām tēmām:

  • LAUKSAIMNIECĪBA UN MAZĀ UZŅĒMĒJDARBĪBA – piedalīsies Lauku attīstības konsultante I.Jēkabsone, Attīstības nodaļas vadītāja L.Dāboliņa, LEADER projektu vadītāja I.Done. Aktuāli jautājumi par uzņēmējdarbībai nepieciešamās infrastruktūras attīstību.
  • VĒSTURE UN KULTŪRA  - piedalīsies muzeja vadītāja Anete Braufamne, kultūras organizatore Inta Vidže, jaunatnes lietu speciālists Renārs Manuilovs.
  • IZGLĪTĪBA – piedalīsies Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētāja I.Romanovska, N.Sniedze. Iespējami jautājumi gan par izglītību pirmsskolas vecuma bērniem, skolas vecuma, kā arī par interešu izglītību un mūzizglītību.
  • TŪRISMS -  piedalīsies tūrisma organizatore Sandra Krūmiņa un Baldones novada tūrisma attīstības biedrības priekšsēdētāja Z.Ulmane.

Atskatīsimies uz šogad padarīto, izvērtēsim un pieņemsim lēmumus par turpmāko. Šāda veida pasākums norisināsies jau 4 reizi. Šogad pasākumā piedalīsies un būs iespēja satikt domes priekšsēdētāju Raimondu Audzeru.
Aicinājums sekot informācijai, jo iespējami papildinājumi, precizējumi līdz 10.10.2018 plkst. 17.00

Gaidīts ikviens interesents!