A+ A

Baldonē top Meža galerija

18.08.2020
Drukāt

Mercendarbes muižā no 17. -22. augustam norisinās nu jau 3. Baldones plenērs, kurš šogad ir veltīts “Meža galerijas” izveidei. Šogad tas notiek šaurākā mākslinieku lokā un ar Latvijas mākslinieku līdzdalību.

Kā jau iepriekš ziņots šobrīd Baldones tūrisma informācijas punkts izstrādā pārgājienu maršrutus “Baldones stāstu takas”, kura ietvaros top 16 audiogida stāsti. Šonedēļ mākslinieki ir atbraukuši uz Mercendarbes muižu, lai gleznotu lielizmēra gleznas, kuras dāvinās Baldones novadam kā ilustrācijas uzrakstītajiem audiogida stāstiem. Mākslas darbi tiks izvietoti Baldones pilsētas mežā uz “Baldones stāstu takas”, tādējādi izveidojot jaunu apskates objektu “Meža galeriju”.  

Acinām ikvienu uz plenēra noslēguma pasākumu 21. augustā plkst. 17.00 Mercendarbes muižā. Būs iespēja noskaidrot vairāk gan par projektu, gan par māksliniekiem, gan arī ieraudzīt uzgleznotos mākslas darbus pirms tos uzstāda mežā.

Gleznu uzstādīšana mežā tiek plānota līdz 2020. gada 10. oktobrim un tiks atklāta kopā ar Baldones stāstu taku. Izsakam pateicību māksliniekiem par atsaucību, entuziasmu un radošo garu ar otu iedzīvinot stāstus par Baldoni.

Irina Sietiņa

Tūrisma organizatore