A+ A

Velo vakars Baldonē

30.06.2020
Drukāt

16. jūlijā, ceturtdienas vakarā, Baldones novada tūrisma punkts aicina uz vakara braucienu uz Dzelzāmura pusi. Maršruts būs 25 km garš - Morisona kalns - Vārpas - Stūri - Dzelzāmurs -Baldone.

Pulcēšanās notiks plkst. 17.45 un ceļā dosimies plkst. 18.00 no Baldones, Zīļu ielas tirgus laukuma. Brauciens beigsies ap saulrieta laiku - plkst. 22.00.

Pa ceļam apskatīsim Urlu senkapus, brauksim caur Morisona kalnu uz Vārpām, tad uz Stūriem, Dzelzāmuru un visbeidzot atpakaļ Baldones virzienā.

Braucienu rīkojam, lai kopīgi izbaudītu vienu vasaras vakaru. Pa ceļam redzēsim vēsturiskas vietas, senvietas, lauku un mežu ainavas.

Noslēgumā ēdīsim vakariņas stallī “Bērītis”. Staļļa saimniece Māra apsolīja uzvārīt zupu, izcept maizi un parādīt savus mīluļus - zirgus Kalipso, Dagnusu un Kianti, kā arī atraktīvo Roderiku, un neatkarīgo Kristālu. Noteikti varēsiet uzzināt ko jaunu un interesantu par šiem lielajiem un uzticamajiem dzīvniekiem, par to dzīvesveidu un ieradumiem. Ģimenes stallītis atrodas lauku viensētā, kurai ir interesanta vēsture, kas saistīta ar 20. gs. sākuma notikumiem Baldonē un pasaulē. Par tiem uzzināt palīdzēs staļļa saimniece.

Drošībai paņemiet velo lampiņas un atstarotājus.

Dalība bez maksas.

Reģistrēšanās - šeit

Irina Sietiņa

Tūrisma organizatore