A+ A

Aizvadīta EXIT RIGA velo orientēšanās Baldonē

17.06.2020
Drukāt

Aizvadītajā nedēļā, no 10.-14. jūnijam, 82 komandas no Rīgas un daudziem Pierīgas novadiem viesojās Baldonē, lai piedalītos 3. EXIT RĪGA rīkotajā bezkontakta velo orientēšanās kārtā.

Pasākumā piedalījās gan pieaugušie, gan bērni. Dažiem orientēšanās jau ir hobijs, citiem - pirmā orientēšanās pieredze. Pateicoties dalībniekiem, Baldonē visu četru dienu laikā, bija jūtama azartiski sportiska noskaņa.

Distance bija ap 50 km gara un iekļāva 30 dažādus kontrolpunktus:

  • tūrisma objektus – Riekstukalns, Ceriņu parks, Observatorija, Riekstukalna skatu tornis,
  • Baldones arhitektūras paraugus – Balto pili un Mercendarbi,
  • meža takas – Baldones stāstu takas (nomarķēt paredzēts līdz šī gada rudenim).
  • distancē dalībnieki baudīja Baldones lauku un meža ainavas, purvus, kalnus un ezeriņus.

Vietas iepazītas sportiskā režīmā, tādēļ aicinām tās apmeklēt kādu reizi, kad nav jāsteidzas un jāiekļaujas kontrollaikā.

Arī Baldones novada kārtā uzvarētāji tika noteikti izlozes veidā un tos noskaidrot mums palīdzēja Baldones novada Domes priekšsēdētāja vietniece Inese Jēkabsone un kultūras darba organizatore Ieva Upeniece. Laimīgās trīs komandas - SKARBIE VILKI, AA CREATIVE, BRENCĪŠI. Apsveicam! Par balvu saņemšanu sazināsimies.

Par balvām šoreiz gādāja aktīvās atpūtas komplekss “Riekstukalns” un kosmētikas un mākslas darbnīca “Kazas laukos”, kā arī Baldones novada pašvaldība.  Paldies par šī pasākuma atbalstu un produktīvo ideju apmaiņu un sadarbību.

Vēlamies izteikt pateicību downhill.lv par kartes un distances testēšanu, kā arī, protams, mūsu mājīgā ģimenes restorāna “Burgers 66 Baldone” īpašniekiem par atlaides sniegšanu mūsu dalībniekiem. Tas vismaz daļēji palīdzēja atgūt distancē zaudētās kalorijas. Kā arī 15 KP kaimiņos dzīvojošajam puikam par QR koda nosargāšanu!

Uz tikšanos nākamajā, jau 4. posmā – ĶEGUMA NOVADĀ! Ieva, ķer stafeti!

Rezultāti

Foto galerija

Izlozes video

 

Irina Sietiņa

Tūrisma organizatore