A+ A

"EXIT RĪGA" velo orientēšanās

10.06.2020
Drukāt
No 10. līdz 14. jūnijam Baldones novadā norisināsies “EXIT RĪGA” velo orientēšanās. Šovasar, ar vēl nebijušu iespēju, būs iespēja apceļot 14 Pierīgas novadus.

Kā notiks sacensības un kas jādara, lai piedalītos:

  • Piedalīties sacensībās var ikviens bez vecuma ierobežojuma;
  • Piedalīties var vienā vai visās kārtās;
  • Lai piedalītos aktivitātē, nepieciešams telefonā lejupielādēt aplikāciju Qrenteerings;
  • Vienā komandā var būt vienas ģimenes locekļi, pāris vai 2 draugi, lai ievērotu visus noteiktos pulcēšanās ierobežojumus;
  • Reģistrēšanās sacensībām un vairāk informācijas – mājaslapā www.exitriga.lv
  • Katrā kārtā starp visiem finišējušiem dalībniekiem tiks izlozēts dāvanu grozs, ar kura ieguvēju sazināsies personīgi.

Nolikums atrodams ŠEIT.

Visbiežāk uzdotie jautājumi ŠEIT.

Baldones novada pašvaldība jau izsenis organizē pasākumus un popularizē tūrisma objektus, sadarbojoties ar kaimiņu novadu pašvaldībām (iepriekšējos gados kā “Daugavas lejtece”). Gadiem ejot, novadu apvienība izaugusi jau līdz 14 novadiem, tādēļ šogad ir mainīts klastera nosaukums un vizuālā identitāte uz EXIT RĪGA. Tas varēja notikt pateicoties 100% LEADER finansētajam projektam “Apkārt Rīgai”.

EXIT RĪGA orientēšanās kārtas jau norisinājās Lielvārdes un Stopiņu novados. Ķeguma, Ogres, Ikšķiles, Ropažu, Stopiņu, Salaspils, Baldones, Ķekavas, Mārupes, Babītes, Olaines, Ādažu un Garkalnes novadu kārtas vēl tikai norisināsies. Aicinām iepazīties ar kārtu grafiku un izraibināt savu vasaru.

Sacensību nolikums un visa informācija par norisi tiks publicēta www.exitriga.lv un https://www.facebook.com/exitriga/.

Kārtai noslēdzoties tiks izlozētas 3 pārsteiguma balvas no vasaras atrakcijām Riekstukalns, kosmētikas un mākslas darbnīcas "Kazas laukos", Baldones muzeja un Baldones novada domes.

Irina Sietiņa

Tūrisma organizatore