A+ A

Aicina pieteikties laivu braucienam

12.05.2020
Drukāt

17.maijā no viesu nama “Satekas” Vecumnieku pagastā norisināsies laivu brauciens pa Misu. Sākums plkst. 10.00. Ir divi maršruti - līdz Stūriem (ilgums 3 stundas) vai līdz A7 (ilgums papildus ~2-3 stundas).

Pieejamas divvietīgās un trīsvietīgās laivas. Dalības maksa – 25 euro par laivu.

Ņemot vērā situāciju valstī, maksimālais braucēju skaits ir 25, kā arī vienā laivā drīkst pulcēties tikai vienas ģimenes/mājsaimniecības locekļus. Brauciens notiks, ja tiks pieteiktas vismaz 6 laivas.

Baldones novada iedzīvotāji un viesi aicināti pieteikties laivu braucienam līdz ceturtdienai, 14.maijam, plkst. 12.00 - https://forms.gle/dRHtKU8Fz8XRbdBGA . Dalība tiks apstiprināta 14.maijā plkst. 13.00 ar SMS un e-pasta ziņas palīdzību.

Baldones novada dome aicina izmantot iespēju pavadīt svētdienas dienu brīvā dabā, tādēļ laivotājiem noorganizēs gidu un sarūpēs pusdienas zupu ar siltu tēju.

Ņemot vērā mainīgos laikapstākļus - jāģērbjās silti un tā, lai var izbaudīt braucienu arī tad, ja līst. Arī bērniem kāda apģērba papildkārta mugursomā noderēs. Ņemam līdzi siltas tējas termosā. Braucienā var gadīties pāri upei sakrituši koki un var rasties nepieciešamība pārcelt laivas pa sauszemi.

Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar "Jenču laivām".

Uz tikšanos laivu braucienā!

 

Irina Sietiņa

Tūrisma organizatore