A+ A

““EXIT RĪGA" velo orientēšanās 2020" Baldones posms no 10.-14.jūnijam

11.05.2020
Drukāt

Pēdējā laikā EXIT RĪGA un Baldones novada Tūrisma informācijas punkta Facebook kontā un e-pastā esam saņēmuši daudz vēstuļu ar jautājumiem, kad notiks velo-foto! Šie jautājumi mūs iedvesmo! Paldies visiem, kas raksta, tas nozīmē, ka mūsu organizētie aktīvās atpūtas pasākumi ir kļuvuši par jūsu vasaras piedzīvojumu. Ņemot vērā jūsu interesi - Velo orientēšanās būs! Šogad nedaudz savādāk, brīvāk un attālinātāk, un ar vēl nebijušu iespēju apceļot 14 Pierīgas novadus.

Kā notiks sacensības un kas jādara, lai piedalītos:

  • Piedalīties sacensībās var ikviens bez vecuma ierobežojuma.
  • Lai piedalītos aktivitātē, nepieciešams telefonā lejuplādēt aplikāciju QRENTEERINGS.  
  • Vienā komandā var būt vienas ģimenes locekļi, pāris vai 2 draugi, lai ievērotu visus noteiktos pulcēšanās ierobežojumus. Sargāsim sevi paši!
  • Reģistrēšanās sacensībām un vairāk informācijas – mājaslapā www.exitriga.lv
  • Katrā kārtā starp visiem finišējušiem dalībniekiem tiks izlozēts dāvanu grozs, ar kura ieguvēju sazināsimies personīgi.

Pirmā sacensību kārta notiks Lielvārdes novadā no 20. - 24.maijam. Informācija par aktivitāšu norisi tiks publicēta www.exitriga.lv un https://www.facebook.com/exitriga/ sekojiet līdzi!  Nolikumu ŠEIT.

Organizatori – Lielvārdes, Ķeguma, Ogres, Ikšķiles, Ropažu, Stopiņu, Salaspils,  Ķekavas, Mārupes, Babītes, Olaines, Ādažu un Garkalnes novadu pašvaldības.

 

 

Inese Skrastiņa

Stopiņu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.. 67910504