A+ A

Stāstu vakars “Apkārt Baikālam ar 4x4”

29.01.2020
Drukāt

Tiem, kuri sirdī ceļotāji, un tiem, kam vienkārši patīk pavadīt laiku, klausoties aizraujošus stāstus un skatoties ceļojumu fotogrāfijas – 20. februārī plkst. 18.00 Mercendarbes muižā ielūdzam uz stāstu vakaru  par 2019. gada rudens auto ekspedīciju apkārt Baikāla ezeram “Baikal 4x4 Expedition 2019”, kurā piedalījās arī divi baldonieši - Jānis Elsts un Normans Graustiņš.

Tas nav tikai stāsts par sešiem cilvēkiem, divām mašīnām un 17 200 kilometriem. Tas ir stāsts par sajūtām un emocijām – kad no gaismas līdz gaismai veselu nedēļu brauc vienā virzienā, bet ceļojums vēl nav pat sācies. Kad nobrauc no ceļa, lai vairākas dienas ar auto lauztos cauri Sibīrijas taigai, brauktu pa upes gultni un tās akmeņainajiem krastiem. Kad vienīgais autoserviss, ārsts un pavārs esi tu pats, bet  iespējamie ciemiņi – lāči. Kā tikt pāri satrunējušiem koka tiltiņiem, kalnu upēm, bet galvenais – pašam sev? Stāsts par Sibīrijas zelta rudeni, Baikāla ezera pārdabiski skaistajām ainavām, Altaja kalnu gleznainību. Par vietām, kur šņabis ir īsts, bet motoreļļa – viltota. Par brīžiem, kad klausies tikai sevī un gultņos. Par rosīgām pilsētām un vientuļām nomalēm, kur nav ne tikai māju, mašīnu un cilvēku, bet nav arī paša ceļa. Par mazo tautiņu viesmīlību, lielās valsts birokrātiju, mūsu cerībām, izdošanos, vilšanos un vēl daudz ko citu, kas kopā veidoja fantastisko piedzīvojumu “Baikal 4x4 Expedition 2019”.

Plānotais pasākuma ilgums - Dievs vien zin' - aptuveni 2 stundas, bet atkarībā no publikas intereses, jautājumiem utt. var sanākt arī ilgāk.

Lūdzam reģistrēties pasākumam, lai zinātu, cik daudz tējas vārīt un ar kādu klausītāju pulku rēķināties! https://www.mitto.me/baikala-ekspedicija/pieteikties

Pasākums tapis sadarbībā ar Baldones Tūrisma informācijas punktu. Paldies un tiekamies pasākumā!

Dalies ar pasākumu facebook: https://www.facebook.com/events/774605699710586/

Normans Graustiņš un Jānis ElstsBaikāla ekspedīcijas dalībnieki

Foto: “Baikal 4x4 Expedition 2019” Facebook lapas