A+ A

Ļaujies šīs vasaras jautrākajam piedzīvojumam – 8 posmu velo-foto orientēšanās seriālam “APCEĻO KAIMIŅUS!”

08.02.2019
Drukāt

Šogad, jau otro gadu pēc kārtas no maija līdz septembrim 8 Rīgas apkārtnes novadu – Mārupes, Ķekavas, Salaspils, Baldones, Ikšķiles, Ogres, Ropažu un Stopiņu iedzīvotāji un viesi tiek aicināti piedalīties velo-foto orientēšanās akcijā.

Pasākuma mērķis ir piedāvāt iespēju dalībniekiem aizraujošā veidā apskatīt interesantus dabas, aktīvās atpūtas, kultūrvēstures un citus objektus minēto novadu teritorijās, popularizēt velo braukšanu kā aktīvu brīvā laika pavadīšanas iespēju un aicināt novadu iedzīvotājus un viesus labi pavadīt laiku gan ģimenes, gan draugu lokā.

Šogad akcija ar nosaukumu “APCEĻO KAIMIŅUS” norisināsies 8 posmos:

  • 11.maijs – pirmais posms, Ķekavas novads.
  • 09.jūnijs – otrais posms, Ikšķiles novads.
  • 06.jūlijs – trešais posms, Ogres novads.
  • 20.jūlijs – ceturtais posms, Ropažu novads.
  • 03.augusts – piektais posms, Baldones novads.
  • 17.augusts – sestais posms, Stopiņu novads.
  • 07.septembris – septītais posms, Salaspils novads.
  • 21.septembris – noslēdzošais astotais posms, Mārupes novads.

Piedalīties aicināts jebkurš. Veido komandu no 2 līdz 5 cilvēkiem (noteikti iesaisti bērnus). Vecuma ierobežojums nepastāv. Līdz startam sagatavo savu un bērnu velosipēdus darba kārtībā, notrauc putekļus no veloķiveres (drošības pirmajā vietā), uzlādē fotoaparātu vai mobilo telefonu. Izvēlies kurā posmā vēlies piedalīties – var piedalīties jebkurā vai visos posmos. Piedalies un iepazīsti novadu krāšņākās vietas, pavadi laiku aktīvi un brīnišķīgā kompānijā!

Par lielajām balvām kopvērtējumā gan cīnīsies tikai tās komandas, kuras būs startējušas vismaz 5 seriāla posmos. Balvas nodrošina seriālu aptverošo novadu uzņēmēji gan katram atsevišķajam posmam, gan kopvērtējumam, kurš tiks paziņots noslēdzošajā posmā, Mārupē 21. septembrī. Kopvērtējuma lielo balvu sponsori – velo preču veikals “Veloprofs” un Sporta komplekss “333”.

Pieteikšanās būs atvērta no 2019.gada 15.aprīļa http://daugava.travel/

Informāciju sagatavoja: Mārupes novada Tūrisma speciāliste
Elīna Brigmane
---
Informāciju ievietoja:
Baldones pašvaldības Tūrisma organizatore
Sandra Krūmiņa