A+ A

Baldones novads pārstāvēts starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū “Balttour 2019”

06.02.2019
Drukāt

No šī gada 1. līdz 3. februārim Rīgā, Ķīpsalā norisinājās 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”, kurā tika pārstāvēti 860 dažādi pasaules valstu tūrisma uzņēmumi, kopā pulcinot 28 050 ceļotgribētājus.

Baldones novads savu tūrisma piedāvājumu prezentēja kopā ar septiņām Pierīgas novadu pašvaldībām: Ropažiem, Stopiņiem, Salaspili, Ikšķili, Ogri, Ķekavu un Mārupi.

Izstādes laikā apmeklētāji varēja iepazīties ar ārvalstu tūrisma piedāvājumu, kā arī uzzināt vairāk par jaunākajām tūrisma iespējām un pakalpojumiem visos Latvijas reģionos. Hallē “Apceļo Latviju!” vienotā stendā savu tūrisma piedāvājumu prezentēja astoņi Pierīgas novadi: Baldone, Ropaži, Stopiņi, Salaspils, Ikšķile, Ogre, Ķekava un Mārupe. Tika izcelts kopīgais un katra novada individuālais tūrisma piedāvājums. Trīs dienu garumā stenda apmeklētājiem tika stāstīts par kopīgo apceļošanas akciju, velo-foto orientēšanās seriālu “Apceļo kaimiņus”, piedāvāti jauni kopīgie tūrisma informatīvie materiāli: “Tūrisma karte”, “Ģimenes brīvdienas”, “Skaistākā kāzu diena”, “Pasākumu kalendārs” un katra novada individuālās brošūras. Dažādu aktivitāšu veidā varēja iepazīties ar iepriekšminēto novadu uzņēmējiem un to piedāvāto produkciju, kā arī piedalīties momentloterijā.

Šogad plānots, ka velo-foto orientēšanās sacensības norisināsies no 11. maija līdz 21. septembrim. Visas vasaras garumā velo entuziastiem, ģimenēm ar bērniem un citiem interesentiem būs iespēja piedalīties visos vai atsevišķos seriāla posmos, un laimēt kādu no akcijas atbalstītāju - “Sporta komplekss 333”, Starptautiskā lidosta “Rīga”, Atpūtas komplekss “Bejas”, Dabīgās kosmētikas ražotne “Madara Cosmetics”, Ūdens “Lacuna aqua”, Sporta veikals “VELOPROFS”,  Konditoreja “Pellia a Gusto” sarūpētajām balvām.

Savukārt jaunajos informatīvajos materiālos būs pieejama detalizēta informācija par astoņu Pierīgas novadu tūrisma piedāvājumu:

  • “Tūrisma karte” būs vērtīgs palīgs visu astoņu novadu apceļošanai, jo tajā apkopotas dabas vērtības, aktīvā atpūta un izklaide, kultūrvēsture, izziņa un tradīcijas, naktsmītnes, ēdināšanas iestādes un tūrisma informācijas sniedzēju vietas;
  • “Ģimenes brīvdienas” būs noderīgs materiāls, lai plānotu savu nedēļas nogali vai atvaļinājumu ģimenēm ar bērniem;
  • “Skaistākā kāzu diena” dos iespēju izvēlēties jaunajam pārim un kāzu plānotājiem skaistākās kāzu ceremoniju un gleznainākās fotosesiju vietas “Skaistākās dienas” plānošanai;
  •  “Pasākumu kalendārā” varēsiet ērtā veidā uzzināt par lielākajiem pasākumiem iepriekšminētajos novados.

Visi materiāli pieejami Baldones novada tūrisma informācijas pieejas punktos, kā arī elektroniski. Tos iespējams lejuplādēt šeit.

Baldones novads prezentēja ne tikai kopīgos materiālus, bet arī savu jaunāko tūrisma izdales materiālu “Baldones tūrisma buklets”, kā arī izstādes apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar mūsu novada dabīgās kosmētikas ražotājiem “Silmachy Remedies” un “Kazas Laukos”. “Silmachy Remedies” specializējušies dabīgās vīriešu kosmētikas izgatavošanā, savukārt “Kazas Laukos” piedāvā daudzveidīgu dabīgu, rokām gatavotu kosmētiku no dažādām dabā sastopamām izejvielām. Abu ražotāju produkcija piesaistīja lielu apmeklētāju interesi.

Paldies Baldones uzņēmējiem par piedalīšanos starptautiskajā izstādē! Izsaku arī pateicību Baldones novada Tūrisma attīstības biedrībai par iesaistīšanos pasākumā!

Foto no pasākuma apskatīt šeit.

Sandra Krūmiņa
Baldones pašvaldības Tūrisma organizatore