A+ A

„Riekstukalns” atklāj vasaras atrakcijas esošajā atpūtas kompleksā

09.09.2018
Drukāt

Paplašinot pakalpojumu klāstu, Riekstukalna kompleksā atklātas  vasaras atrakcijas, kurās baudīt sportiskas aktivitātes ģimenes vai draugu lokā, kā arī tiek aicinātas skolēnu grupas. Piedāvājuma klāstā ir šķēršļu trase “Kokos rieksts”, rodeļi, kameršļūkšana, gumijlēkšanas batuti, piepūšamā atrakcija un bērnu kvadricikli.

Slēpošanas sezona ir salīdzinoši īss laiks, kad kalns darbojas un ir atvērts ziemas sportu cienītājiem, tādēļ nolēmām par labu vasaras atrakcijām, tādējādi sniedzot iespēju arī siltajā gadalaikā baudīt dažādas sportiskas aktivitātes. Piedāvātais vasaras atrakciju klāsts ir pietiekami plašs, lai iepriecinātu jebkuru mūsu apmeklētāju – gan pieaugušos, gan bērnus”, vēsta kalna vadītājs Ervīns Kišuro. „Priecājamies arī par to, ka varam nodrošināt darba vietas Baldones iedzīvotājiem, kas vairākus gadus strādā mūsu uzņēmumā ziemas periodā – tagad mums ir iespēja piedāvāt darbu arī vasarā un starpsezonu posmos”.

Nesen atklāts arī 19,2 m augsts skatu tornis, kas atrodas „Riekstukalna” teritorijā, no kura iespējams aplūkot Baldones novada zaļos kalnus un Rīgas panorāmu, kā arī izbaudīt mierpilnu brīdi ar sevi un dabu.

„Riekstukalns” ir Baltijā trasēm bagātākais slēpošanas kūrorts, kas piemērotas gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Ziemas sezonā tiek piedāvāta iespēja izbaudīt slēpošanu un snovošanu pa 12 dažādu garumu un sarežģītības pakāpju trasēm, distanču slēpošanu pa sniegotajiem mežiem, apmācības instruktoru pavadībā, kā arī iznomāt inventāru.

 

Kontaktinformācija:

Riekstukalns-3, Baldones pagasts,
Baldones novads, LV-2125;
+371 28777888;
info@riekstukalns.lv,
www.riekstukalns.lv

LAT: 56.7691, LON: 24.4030

 Foto SIA "Riekstukalns''