A+ A

Baldones novads līdz ar citiem Daugavas lejteces novadiem piedalās ikgadējā Baltijas tūrisma izstādē “Balttour 2018”

01.02.2018
Drukāt

No 2. – 4. februārim, starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā jau 25. reizi norisināsies ikgadējā starptautiskā tūrisma izstāde - gadatirgus „Balttour 2018”, kurā piedalīsies Daugavas lejteces klasteris, tostarp arī Baldones novads.

Stenda apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar vienotu tūrisma pakalpojumu piedāvājumu Daugavas lejteces tūrisma reģionā - Ķekavas, Baldones, Ikšķiles, Salaspils un Stopiņu novados, kā arī Mārupes novadā, kas klasterim ir pievienojies nesen.

Kā viens no šī gada kopīgajiem pasākumiem, kas tiks atklāts 12. maijā – Daugavas lejteces velo-foto orientēšanās sacensības, kas līdz pat septembrim norisināsies septiņos posmos – pa vienam katrā novadā. Informācija par pasākumu, balvu fondu, kā arī reģistrēšanās sacensībām būs pieejama Daugavas lejteces mājaslapā  un Daugava Travel Facebook kontā.

Izmēģināt savus spēkus velobraucienā varēs jau izstādē “Balttour 2018”, kur Daugavas lejteces tūrisma reģiona stendā norisināsies virtuālās velo sacensības, sniedzot iespēju velobraucējiem sacensties par ātrākā velobraucēja titulu.  

Domājot par ērtāku ceļošanu ģimenēm, ir izdots vienots materiāls par ģimenēm draudzīgām atpūtas vietām un interesantiem objektiem Daugavas lejteces novados “Ģimene. Atpūta. Daugavas lejtece.”, piedāvājot informāciju par ģimenēm draudzīgām ēdināšanas vietām un ērti saplānot vienas vai vairāku dienu maršrutu.

Arī šajā tūrisma sezonā Daugavas lejteces novadi piedāvā jaunas un jau ierastas atpūtas un izklaides iespējas. Tā piemēram, Baldones novadā no 27. - 29. jūlijam norisināsies jau tradicionālais bezrūpības un romantikas festivāls “Baldones Waterfest”, kas katru gadu pulcē vairākus tūkstošus dalībnieku. Savukārt no 28. jūlija - 4. augustam Baldonē norisināsies novada svētki ar dažādām aktivitātēm, interesantiem koncertiem un pasākumiem. Par šiem un citiem pasākumiem aicinām sekot līdzi jaunākai informācijai mājaslapā un Baldones novada sociālo tīklu - Facebook, Draugiem.lv un Twitter, kontos.

Ar aktivitāšu plānu visos Daugavas lejteces novados iespējams iepazīties šeit.

Tiekamies izstādē un dodamies aizraujošā ceļojuma pa Daugavas lejteces novadiem!