A+ A

Stāsti par Baldoni un Daugavas lejteci izskan ārpus Latvijas robežām

29.01.2018
Drukāt

No 26. līdz 28. janvārim Viļņā, Lietuvā norisinājās starptautiskā tūrisma un aktīvās atpūtas izstāde “Adventur 2018”, kurā piedalījās Daugavas lejteces, tostarp arī Baldones novada, pārstāvji.

Izstāde, kura tiek rīkota kopš 2013. gada, ir kļuvusi par ikgadēju tūrisma notikumu, ne tikai Lietuvas, bet arī Latvijas un citu ārzemju tūrisma pārstāvjiem, kur dažādu tūrisma jomu speciālisti un pakalpojumu sniedzēji satiekas, lai stāstītu un dalītos informācijā par tūrisma iespējām, radītu jaunas tūrisma idejas un vadlīnijas, kā arī veicināta tūrisma pakalpojumu starptautisko sadarbību un popularizēšanu.

Dalība “Adventure 2018” tika īstenota ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Zemgales Tūrisma Asociācijas (ZTA) starpniecību, tādejādi Daugavas lejteces pārstāvjiem sniedzot iespēju iepazīstināt potenciālos apmeklētājus ar Daugavas lejteces tūrisma reģiona (Stopiņu, Salaspils, Ikšķiles, Ogres, Baldones un Ķekavas novadu) piedāvājumu.

Ceļot gribētāji labprāt vēlējās tuvāk iepazīt Latvijas vēsturiskos novadus, tūrisma reģionus un pilsētas. Izstādes laikā lielu apmeklētāju interesi guva Baldones novada tūrisma kartes un Daugavas lejteces TOP objektu buklets, kas mērķtiecīgi tika izgatavots starptautiskajām izstādēm Eiropā. Bukletā ir vienkopus apkopota informācija par iecienītākajiem tūrisma objektiem Daugavas lejteces reģionā, tai skaitā – par Baldones tūrisma objektiem.

Skatīt foto no pasākuma.

Informāciju sagatavoja:

Baldones tūrisma organizatore
+ 371 29323110, turisms@baldone.lv