A+ A

Video akcija "Apceļo Daugavas lejteci"

25.08.2017
Drukāt

Vasara straujiem soļiem tuvojas izskaņai, taču tas netraucē doties kādā tuvākā vai tālākā ceļojumā, piemēram, uz Daugavas lejteci. Kas tas ir? Bieži vien cilvēkiem šķiet, ka tā atrodas kaut kur Latgalē, vai tālu prom no Rīgas. Nebūt ne, seši novadi (StopiņiSalaspilsĶekavaBaldoneIkšķile un Ogre), kas apvienojušies, lai veidotu kopīgu tūrisma piedāvājumu! Lasiet vairāk par akciju "Apceļo Daugavas lejteci" un noskaties video!

Jau kopš februāra ikviens ir aicināts piedalīties Daugavas lejteces apceļošanas akcijā.Tās laikā jāapmeklē vismaz 15 no 19 interesantiem objektiem Daugavas lejteces reģionā. Par katru objektu krustvārdu mīklā – viens jautājums. Tikai apmeklējot objektu, uzzināsiet atbildi uz jautājumu un varēsiet ierakstīt atbildes vārdu krustvārdu mīklā. Apceļošanas akcijas noslēgumā tiks izlozēta dāvanu karte četrām personām - enerģētiskais pirts rituāls Baldones novada "Lejasmārtiņos". Bez galvenās balvas būs iespēja laimēt vēl citas jaukas balvas:

5. oktobrī plkst. 13.00 Nacionālā botāniskā dārza oranžērijā notiks izloze, kurā tiks noteikts galvenās balvas ieguvējs, kurš kopā ar draugiem vai ģimeni varēs baudīt nesteidzīgu vakaru un ļauties enerģētiskajam pirts rituālam, ko nodrošina pirtnieki Baldones novada "Lejasmārtiņos". Aicinām ieraudzīt vēl neredzēto un lieliski pavadīt laiku tepat Pierīgā – Daugavas lejtecē!

Akcijas bukletu iespējams lejuplādēt šeit.

Ieskats par vietām, kur akcija var Jūs aizvest skatāms video:

 

 

 
https://youtu.be/xam5YKJa7fw