A+ A

Baldonē notiks piedzīvojumu spēle Zvirbuļu taka 2017

19.04.2017
Drukāt

PASĀKUMS PĀRCELTS UZ 09.06. - 11.06.

No 28.04. - 29.04. ar Baldones domes atbalstu Baldones mežos notiks Latvijas mērogā unikāls pasākums - "Zvirbuļu taka", ko rīko bērnu un jauniešu organizācija "Jaunie Vanagi". Aicinām piedalīties visus, kas kāro pēc piedzīvojumu garšas, izaicināt sevi un pavadīt 24 stundas atšķirīgi no ierastā. Pasākums ir komandu saliedējošs, dalība tajā ir lieliska iespēja labāk iepazīt savus tuvākos - draugus, ģimeni, skolas vai darba biedrus.

Zvirbuļa Taka ir īpatnēja brīvdabas piedzīvojumu lomu spēle 24 stundu garumā, kurā katra dalībnieku komanda tiek iemesta kādā no trim dažādiem ciematiem, iepazīstas ar tēliem un risina dažādus domājamus, fiziskus un sarežģītus uzdevumus. Katra komanda klejo no ciema uz ciemu un risina kopējo Zvirbuļa takas ciematu mīklu. Lai to izdarītu komandām ir jāapstaigā visi ciemi, jāiepazīstas ar dažādajiem dīvainajiem tēliem. Jāatceras, kuram tēlam vajadzēja kādu padomu, lietu vai izejvielu un kurš tēls to var dot, lai virzītos uz mīklas atrisinājumu.

Spēles laikā dalībniekiem – komandām 5 cilvēku sastāvā – jāpielāgojas spēlē valdošajai gaisotnei, jāpierāda savs draudzīgums un, lai uzvarētu, jābūt ne tikai pirmajiem, bet arī labākajiem!

Šogad dalībniekiem būs iespēja atklāt noslēpumaino leģendu, kas savieno trīs ciemus - Kosmoss, Pazeme un Barbari - kuros būs jāpilda dažnedažādi fiziski, atjautības un joku uzdevumi, kā arī jāsacenšas par ne tikai ātrākās komandas titulu, bet arī par galveno balvu - draudzīgākās komandas kausu.

Dalībnieku vecums: no 14 gadiem līdz opīšu vecumam (no 14 – 18 gadiem nepieciešama vecāku atļauja). Tātad šis ir pasākums, kurā aicināts piedalīties ikviens!

Papildus informācija un reģistrēšanās šeit: http://www.jaunievanagi.lv/zvirbula-taka-2017/