A+ A

Rehabilitācijas centrs "Līgatne" ir noslēdzis līgumu ar NVD

05.02.2018
Drukāt

Rehabilitācijas centrs "Līgatne" ir noslēdzis līgumu ar Nacionālo veselības dienestu par valsts apmaksātu rehabilitācijas un fizikālās medicīnas pakalpojumu sniegšanu ambulatori un dienas stacionāra apstākļos.

Ar saukli „Esi vesels un laimīgs” vēlamies informēt novada iedzīvotājus par pieejamiem pakalpojumiem Rehabilitācijas centrā Līgatne, kas atrodas Līgatnē, Gaujas krastā.

Rehabilitācijas centram Līgatne arī šogad ir noslēgts līgums ar Nacionālo veselības dienestu, un tajā var saņemt valsts apmaksātus rehabilitācijas un fizikālās medicīna pakalpojumus ambulatori un dienas stacionāra apstākļos. Aicinām iedzīvotājus izmantot iespēju doties pie mums ar ģimenes ārsta norīkojumu par valsts finansējumu. Klientam jāveic tikai pacienta iemaksa, maksa par izmitināšanu un ēdināšanu. Mūsu pakalpojumus var izmantot arī tie, kam ir apdrošināšanas polise (ambulatorie pakalpojumi). Pakalpojumi Centrā pieejami uzreiz un nav jāgaida garā rindā, turklāt visi medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumi tiek nodrošināti multidispilinārā komandā, ko īsteno sertificēti un profesionāli speciālisti.

Saziņai zvaniet pa tālruni 64161915.

Informāciju sagatavoja:
Rehabilitācijas centrs "Līgatne"