A+ A

Policijas darbinieki aptur transportlīdzekli, kurš nav noteiktā kārtībā reģistrēts un uz to nav izdarīta tā īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana

19.11.2019
Drukāt

Baldones novada pašvaldības policijas (turpmāk – Policija) darbinieki patrulēšanas laikā 03.novembrī ceļa posmā no apdzīvotas vietas “Vārpas” uz autoceļu P89 pamanīja aizdomīgu transportlīdzekli Audi. Policijas darbinieki nekavējoties pieņēma lēmumu iepriekš minēto transportlīdzekli apturēt un pārbaudīt. Policijas darbinieki ieslēdzot operatīvā transportlīdzekļa bākugunis un skaņas signālu apturēja transportlīdzekli Audi un tā vadītāju.

Policijas darbinieks pienākot pie transportlīdzekļa Audi vadītāja palūdza tam uzrādīt vadītāja apliecību un transportlīdzekļa reģistrācijas dokumentus. Pārbaudot apturēto transportlīdzekli Audi datu bāzē policijas darbinieki konstatēja, ka tas nav noteiktā kārtībā reģistrēts un uz to nav izdarīta tā īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. Sakarā ar iepriekš minēto Policijas darbinieki nodeva informāciju Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Satiksmes administratīvo pārkāpumu izskatīšanas biroja darbiniekiem atbilstoši pārkāpuma piekritībai.

Par iepriekš minēto pārkāpumu transportlīdzekļa vadītājam uzliek naudas sodu divsimt astoņdesmit līdz četrsimt trīsdesmit euro apmērā.