A+ A

Transportlīdzekļa vadītājs bez vadītāja apliecības izraisa avāriju

18.10.2019
Drukāt

Baldones novada pašvaldības policijas (turpmāk – Policija) darbinieki patrulēšanas laikā 23.septembra vakarā, Baldonē uz Ķeguma prospekta pamanīja transportlīdzekli Audi, kurš avarējis iebraucot un nolaužot stabu un ceļa zīmi.

Policijas darbinieki pienākot klāt pie blakus stāvoša vīrieša noskaidrots, ka tieši viņš vadījis transportlīdzekli Audi un nesavaldījis to avarējis.

Policijas darbinieks transportlīdzekļa Audi vadītājam palūdza uzrādīt vadītāja apliecību uz ko vadītājs atbildēja, ka viņam tādas nav.

Pārbaudot transportlīdzekli Audi datu bāzē policijas darbinieki konstatēja, ka tam nav izdarīta tā īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana.

Sakarā ar iepriekš minēto tika izsaukti Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Ceļu policijas bataljona darbinieki, kuriem tika nodots iepriekš minētais vadītājs turpmākai izmeklēšanai atbilstoši pārkāpuma piekritībai.

Par iepriekš minēto pārkāpumu transportlīdzekļa vadītājam uzliek naudas sodu divsimt astoņdesmit līdz četrsimt trīsdesmit euro apmērā.