A+ A

Sociālo tīklu foto konkurss "#baldonesskati – toreiz un tagad"

26.05.2020
Drukāt

Baldones muzejs sadarbībā ar Baldones tūrisma informācijas centru, vasaras atrakciju kompleksu “Riekstukalns” un kosmētikas un mākslas darbnīcu “Kazas Laukos” aicina piedalīties neparastā foto konkursā.

Ja tev patīk doties ārā, vēsture un fotogrāfijas, mums ir brīnišķīgs piedāvājums – pavadi laiku droši, dodoties izbraucienā vai pastaigā svaigā gaisā Baldones gleznainajā apkārtnē, uzzinot ko vairāk arī par Baldones vēsturi.

No 1. līdz 31. jūnijam:

  • Sameklē senlaicīgu fotogrāfiju ar Baldones skatu (Baldones muzeja facebook lapā, Baldones novada mājaslapā, zudusilatvija.lv, vai varbūt savā fotoalbumā), pārfotografē, un dodies ceļā.
  • Nofotografē savu izvēlēto skatu tajā pašā vietā (vai pēc iespējas tuvu tai) un publicē savā facebook laika joslā, lai redzētu, kā šī ainava vai objekts izskatās mūsdienās, izmantojot tēmturi #baldonesskati.
  • Ierakstā atzīmē vienu draugu, kuru vēlies uzaicināt piedalīties konkursā.
  • Seko Baldones muzejs un Baldones novada Tūrisma informācijas punkts
  • Vari izvēlēties un nofotografēt vairākus objektus, tādējādi palielinot savas izredzes laimēt.

Konkursam noslēdzoties tiks izlozēts dāvanu komplekts Tev un Tevis atzīmētajam, draugam. Balvā dāvanu karte 10 EUR vērtībā no @Riekstukalns produkts no Kazas Laukos, suvenīrs no Baldones novads, kā arī bezmaksas apmeklējums ģimenei no Baldones muzejs!

Elīna Rasnace
Baldones muzeja vadītāja
Irina Sietiņa
Tūrisma organizatore

Foto: Baldones novada domes arhīvs un Baldones muzeja krājums