A+ A

Latvijas Nacionālā arhīva prezentācija "Redzi, dzirdi Latviju!" Baldones kultūras centrā

12.03.2020
Drukāt

11. martā plkst. 15:00 Baldones kultūras centrā notika Baldones muzeja un Latvijas nacionālā arhīva sadarbībā organizētais pasākums-prezentācija par Latvijas Nacionālā arhīva vietni “Redzi, dzirdi Latviju!”. Omulīgā atmosfērā par interneta vietni un tās sniegtajām pētniecības iespējām vēstures interesentiem pastāstīja Latvijas Valsts kinofotofonodokumentu arhīva (LVKFFDA) pārstāve Anita Trušele. Pasākumu atklāja muzeja vadītāja Elīna Rasnace un Baldones novada priekšsēdētājs Raimonds Audzers.

Apmeklētāji prezentācijas laikā uzzināja daudz interesanta par arhīva darbu, tajā pieejamajiem dokumentiem, vietni redzidzirdilatviju.lv, kā arī uzzināja, kā minētajā datubāzē atrast sev interesējošo informāciju, tajā skaitā LVKFFFDA esošos vēstures materiālus par Baldoni. Noslēgumā apmeklētājiem tika demonstrēta LVKFFDA krājumā saglabātā filma “Brauciens pa Ziedošo Zemgali”, kurā bija redzami arī unikāli kadri ar Baldoni 1930. gadu otrajā pusē.

Atgādinām, ka, ja ir pētnieciska interese par Baldones un Latvijas vēsturi, ir iespēja apmeklēt Baldones muzeju Mercendarbē vai kā citādi sazināties ar muzeja darbiniekiem, lai saņemtu nepieciešamo informāciju un atbalstu.