A+ A

Iztāde "Amatnieki un rokdarbnieki Baldones novadā"

10.10.2018
Drukāt

Mercendarbes muižā, kurā stabilu mājvietu ir ieguvis Baldones muzejs,  sarūpēta un apskatāma izstāde, kuras dalībnieki un veidotāji ir Baldones novada amatnieki un rokdarbnieki, kā arī vēstures entuziasti - senu amatniecības darbarīku glabātāji.

Paldies visiem, kas atsaucās uzaicinājumam piedalīties izstādē un lūdzam atvainot tos, kam būtu ko rādīt, bet kurus mums neizdevās atrast. Šī ir pirmā tāda izstāde un nākošgad atkal būs jauni darbi un jaunas tikšanās. Paldies dalībniekiem - metāl māksliniekam Zigfrīdam Rozenbergam, koka darbu meistariem Jūlijam Sviķim un Edgaram Sviķim, rokdarbniecēm Ernai Smilgai, Irēnai Strēlei, Renātei Dombrovskai, Valdai Seisumai, Gitai Platonovai, Annai Vidiņai, Irēnai Dilbo, Daigai Dilbo, Aijai Žaleiko, floristei un dekupāžas meistarei Dainai Dudko, kā arī Ritai Prančai, zīmols "Kazas Laukos" un Sigita Bērziņai, zīmols "Bititmatos".
Izstāde apskatāma pirmdienās līdz plkst. 19.00, pārējās darba dienās līdz plkst. 17.00, brīvdienās - pēc pieprasījuma. Tālrunis: 29545201.