A+ A

LATVIJAS TAUTAS SAIMES GRĀMATA Baldonē

25.06.2017
Drukāt

29. jūnijā plkst. 19:00 Baldones baznīcā notiks svinīgs Latvijas Tautas Saimes grāmatas parakstīšanas pasākums. Latvijas Tautas Saimes grāmata ir biedrības "RASA" (Rīgas aktīvo senioru alianse) projekts, kas veltīts Latvijas simtgadei. Grāmatā visi Latvijas iedzīvotāji, īpaši Latvijas simtgadnieki, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri un goda pilsoņi, ir aicināti veikt ierakstu, kas būtu veltīts kā vēlējums Latvijas simtgadei. Grāmata Baldonē būs divas nedēļas, un gan svinīgajā pasākumā, gan arī turpmāko divu nedēļu laikā pie muzeja vadītājas būs iespējams veikt savu ierakstu.

Biedrība RASA ir piedāvājusi veidot īpašu Latvijas Tautas Saimes grāmatu, kas veltīta Latvijas simtgadei, tās saturu veidojot pašiem iedzīvotājiem: "uzrakstot veltījumu, vēlējumu, novēlējumu, pārdomas, apsveikumus, attīstības ideju Latvijas valstij jubilejā. Par cerībām, sapņiem valsts nākotnē skatoties un atzīstoties mīlestībā Latvijai". 
Pilnu nolikumu iespējams izlasīt biedrības "RASA" mājaslapā
 
Ar skaistu pasākumu Baldones baznīcā notiks Lavijas Tautas Saimes grāmatas atklāšanas pasākums Baldonē, kurā ikkatrs no JUMS ir mīļi aicināts ierasties. Svinīgajā pasākumā grāmatā parakstīsies cienījamie Baldones simtgadnieki un goda pilsoņi, bet pēc tam savu veltījumu Latvijai varēs ierakstīt arī pārējie pasākuma apmeklētāji. Kāds ir Tavs veltījums Latvijai, sagaidot 100 gadus? Kā šos simts gadus ir pavadījusi Tava ģimene? Kādas ir Jūsu pārdomas un vēstījums tiem, kas šo grāmatu lasīs pēc vēl 100 gadiem? Šī ir Jūsu iespēja Latvijas simtgades svētku ietvaros atstāt par sevi un savu ģimeni ko paliekošu - vēstījumu, kas paliks vēsturē. Nepaliec malā, tev noteikti ir kas sakāms! 2 nedēļu laikā līdz 14. jūlijam Jums ir iespēja apdomāt, atnākt un veikt savu ierakstu - kā vēlējumu, kā apcerējumu, kā dzejoli, kā zīmējumu... Pēc svinīgā pasākuma grāmata atradīsies Baldones novada domē, Baldones muzejā. Ierakstu veikt būs iespējams domes darba laikos, vēlams pēc iepriekšējas pieteikšanās.
 
Informāciju sagatavoja Baldones muzeja vadītāja Elīna Rasnace.
 
Vairāk informācijas: elina.rasnace@baldone.lv; tālr. 29149420.