A+ A

Notiks jauniešu un deputātu tikšanās "Kafija ar politiķiem"

26.11.2017
Drukāt

Baldones novada jauniešu centrs un Baldones novada Jauniešu dome aicina jauniešus un lēmumpieņēmējus uz Strukturētā dialoga VI. cikla vietējās konsultācijas pasākumu "Kafija ar politiķiem", kas norisināsies šā gada 6. decembrī no plkst. 14.00 līdz 18.00 Baldones novada domes zālē. Lai sekmīgāk nodrošinātu sagatavošanos, aicinām aizpildīt dalībnieku reģistrācijas anketu - ej.uz/SDbaldone

Strukturētais dialogs ir iespēja jauniešiem un politikas veidotājiem aktualizēt problēmjautājumus savas valsts un Eiropas līmenī. Strukturētais dialogs ir instruments, kas nodrošina jaunatnes politikas atbilstību jauniešu aktuālajām vajadzībām visā Eiropā, un process, kas sniedz iespēju jauniešiem iesaistīties politikas veidošanā par jautājumiem, kas ietekmē pašus jauniešus. Šobrīd ir sācies Strukturētā dialoga VI. cikls ar kopējo tematiku "Jaunieši Eiropā - kas tālāk?".

Vairāk, par to, kas ir Strukturētais dialogs var iegūt šajā video:Pasākums tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gada valsts budžeta finansējuma ietvaros.