A+ A

Jauniešiem iespēja kļūt drosmīgiem!

22.06.2017
Drukāt

Baldones novada jauniešu centrs sadarbībā ar biedrību "Jaunatne smaidam" un biedrību "Baltijas reģionālais fonds" meklē dalībniekus starptautiskam jauniešu apmaiņas projektam "BRAVE ME", kas norisināsies Viljandē, Igaunijā no šā gada 20. līdz 26. augustam. Projektā var pieteikties jaunieši vecumā no 13 līdz 17 gadiem, kas nebaidās sazināties angļu valodā.

Jauniešu apmaiņas projekts "BRAVE ME" tiek īstenots Erasmus+: Jaunatne darbībā programmas ietvaros un dalībniekiem tiks segti ceļa un dzīvošanas izmaksas. 

Jaunišu apmaiņas projekts "BRAVE ME" pulcēs kopā četru valstu jauniešus vecumā no 13 līdz 17 gadiem - Igaunijas, Latvijas, Spānijas un Rumānijas. Projekta ietvaros jauniešiem būs iespēja uzlabot savas komunikācijas prasmes un pašcieņu, kļūt drosmīgiem stiprinot savu pašcieņu un laužot aizspriedumus kopīgi strādājot septiņas dienas ar 32 jauniešiem.

Projekta aktivitātes ir pašu jauniešu plānotas un īstenotas. Katra nacionālā grupa sagatavos un īstenos darbnīcu pārējiem jauniešiem kādā no piedāvātajām tēmām: "Iespējas un drosme sazināties", "Pašcieņa un tavam viedoklim ir nozīme", "Aizspriedumi un vienlīdzīgas iespējas" un "Mediji". 

Pieteikšanās norisinās elektroniski aizpildot pieteikuma anketu: https://goo.gl/forms/K6McYvxaQnBzXppm1 līdz šā gada 30. jūnijam. Ar apstiprinātajiem dalībniekiem sazināsimies personiski informējot par dalības nosacījumiem un nepieciešamajiem priekšdarbiem.