A+ A

Uzmanību! Projektu nakts 2017 ir klāt!

24.05.2017
Drukāt

Ar prieku informējam, ka arī šogad Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra organizē festivālu - "Projektu nakts 2017", kurš notiks 19. - 20. augustā, viesu namā Turbas. Tā ir tiešām lieliska iespēja attīstīt savu ideju līdz reālam projektam un festivāla laikā organizāciju pārstāvji tiks atbalstīti programmas "Erasmus+" projektu sagatavošanā. "Projektu nakts 2017" laikā būs iespējas iepazīt #ErasmusPlusLV - Jauniešu apmaiņas, Eiropas Brīvprātīgā darba un Jaunatnes darbinieku mobilitātes projektu būtību un, protams, strādāt pie sava projekta pieteikuma.

Kas un kā var pieteikties?

Aicinām jūsu organizāciju/iestādi izveidot savu projektu komandu, kura sastāv no 2 dalībniekiem, pārrunāt projekta ideju un kopīgi aizpildīt pieteikuma anketu: http://ej.uz/projektunakts2017

Pieteikšanās notiks divās kārtās: 

1. kārta: līdz š.g. 20.jūnijam
2. kārta: līdz š.g. 30. jūlijam

Uzmanību! Šis ir viens no populārākajiem aģentūras rīkotajiem pasākumiem un vietu skaits ir ierobežots. Ja pirmajā kārtā pieteiksies un tiks apstiprināts maksimālais dalībnieku skaits, 2.karta netiks atvērta! 

Būsim pateicīgi, ja informāciju par šo lielisko pasākumu ievietot jūsu administrētajās mājas lapās, sociālajos tīklos, elektroniskajos izdevumos, kā arī iespēju robežās izplatīsiet publiski.  

Video ieskats pagājušā gada festivālā.
https://www.youtube.com/watch?v=Ojata2GOrwo
 
Vairāk informācijas: http://bit.ly/2q0dAoT