A+ A

Dienas centra pasākumu plāns oktobrī

30.09.2019
Drukāt

Laipni aicināti apmeklēt Dienas centru!
Iecavas ielā 4, Baldonē

Katru darba dienu no plkst.08.30 – 17.30

01.oktobris Starptautiskā senioru diena pl. 10.00 Rīta vingrošana ar fizioterapeiti Ainu Rinkeviču, 2.st. atpūtas telpā. Pēc vingrošanas, cienāsimies ar pašgatavoto cepumu torti un zāļu tēju
02.oktobris Pl. 13.00 Gardēžu klubiņš Cepsim ābolmaizītes
  Pl. 19.00 Šaha nodarbības
03.oktobris Pl. 10.00 Rīta vingrošana ar fizioterapeiti Ainu Rinkeviču, 2.st. atpūtas telpā.
  Pl. 13.00 - Filmu pēcpusdiena
04.oktobris Pl. 10.00 Papīra trubiņu pinumi ar skolotāju Āriju Valdu Freimani. Darināsim trauciņu “Ezis”
07.oktobris Prāta asumam Spēlējam galda spēles, minam krustvārdu mīklas
08.oktobris Pl. 10.00 Rīta vingrošana ar fizioterapeiti Ainu Rinkeviču, 2.st. atpūtas telpā.
  Pl. 10.00 Māmiņu rīts Turpināsim darbu pie pīta dekoratīvā spilventiņa. Ņem līdzi bērniņu un pievienojies mums!
  Pl. 13.00 – Rokdarbi
  Pl.19.00 Šaha nodarbības
09.oktobris Pl. 10.00 – 13.30 Filmu rīts
  Pl. 14. ~ 16.00 Dienas centrs slēgts, piedalos sanāksmē par Bērnu tiesību jautājumiem, Baldones domē.
10.oktobris Pl. 10.00 Rīta vingrošana ar fizioterapeiti Ainu Rinkeviču, 2.st. atpūtas telpā.
  Pl. 13.00 Rokdarbi
11.oktobris Radošā darbnīca Atstarotāju izgatavošana
14.oktobris Prāta asumam Spēlējam galda spēles, minam krustvārdu mīklas
15.oktobris Pl. 8.30 – 12.00 Supervīzija Baldones Sociālā dienesta darbiniekiem
  Pl. 10.00 Rīta vingrošana ar fizioterapeiti Ainu Rinkeviču, 2.st. atpūtas telpā.
  Pl. 13.00 Gardēžu klubiņš Gatavosim kabaču pankūkas
  Pl. 19.00 Šaha nodarbības.
16.oktobris Pl. 10.00 – 13.00 Rokdarbi
  Pl. 13.00 – Filmu pēcpusdiena
17.oktobris Pl. 10.00 Rīta vingrošana ar fizioterapeiti Ainu Rinkeviču, 2.st. atpūtas telpā.
  Pl. 10.00 – 12.00 Spēlēsim galda spēles, SAC “Baldone” atpūtas telpā, 2.stāvā
  Pl. 13.00 - Rokdarbi
18.oktobris Pl. 10.00 Papīra trubiņu pinumi ar skolotāju Āriju Valdu Freimani
21.oktobris Prāta asumam Spēlējam galda spēles, minam krustvārdu mīklas
22.oktobris Pl. 10.00 Rīta vingrošana ar fizioterapeiti Ainu Rinkeviču, 2.st. atpūtas telpā.
  Pl. 13.00 Gardēžu klubiņš cepsim mafinus
  Pl. 19.00 Šaha nodarbības
23.oktobris Pl. 10.00 – 12.00 Spēlēsim galda spēles, SAC “Baldone” atpūtas telpā, 2.stāvā
  Pl. 13.00 – Kino pēcpusdiena
24.oktobris Pl. 10.00 Rīta vingrošana ar fizioterapeiti Ainu Rinkeviču, 2.st. atpūtas telpā.
  Pl. 11.00 – Gatavosim papīra caurulītes piektdienas radošajam darbam
25.oktobris Pl. 10.00 Radošā darbnīca Bilžu rāmīša izgatavošana
28.oktobris Prāta asumam Spēlējam galda spēles, minam krustvārdu mīklas, turpināsim darbu pie papīra caurulīšu sagatavošanas.
29.oktobris Pl. 10.00 Rīta vingrošana ar fizioterapeiti Ainu Rinkeviču, 2.st. atpūtas telpā.
  Pl. 13.00 Gardēžu klubiņš Sildošs ēdiens – dārzeņu zupa.
  Pl. 19.00 Šaha nodarbības
30.oktobris Pl. 10.00 – 12.00 Spēlēsim galda spēles, SAC “Baldone” atpūtas telpā, 2.stāvā
  Pl. 13.00 – Kino pēcpusdiena
31.oktobris Pl. 10.00 Rīta vingrošana ar fizioterapeiti Ainu Rinkeviču, 2.st. atpūtas telpā.
  Pl. 11.00 – Gatavojamies Mārtiņdienas tirdziņam