A+ A

Iepazīšanās nodarbība Lego Robotikā

10. oktobrī bērnu pēcpusdienas centrā "Baltais ērglis" notika 2 bezmaksas iepazīšanās nodarbības Lego robotikā, kuras vadīja robottehnikas skolas "Alfarobot" skoltājas Irēna un Inese. Savus spēkus lego konstruēšanā izmēģināja 32 bērni. Bērnu uzdevums bija  izveidot no lego klučiem robotu pēc planšetdatorā dotās instrukcijas un pēc tam pievienot savam robotam skaņu un kustību efektus, kas lika tam darboties. Nodarbības bija priekpilnas, interesantas un aizraujošas gan zēniem, gan meitenēm.

No 13. oktobra bērnu pēcpusdienas centrā "Baltais ērglis" sākas Lego robotikas nodarbības gan iesācējiem, gan bērniem ar priekšzināšanām. Kopumā tie organizētas 3 grupas. Katrā grupā 14 bērni. Nodarbības notiek 1xnedēļā. Maksa par vienu nodarbību 10.00 eiro. Māsām, brāļiem tiek piemērota atlaide. Nodarbība ilgst 90 minūtes un bērni darbojas pāros, lai pilnveidotu sadarbības prasmes prasmi strādāt komandā. Katrā nodarbībā tiek piedāvāts izveidot atšķirīgu lego modeli un grūtības pakāpe aug ar katru nodarbību. Programma ir izstrādāta visam macību gadam.

Visās nodarbībās, darbojoties ar Lego konstruktoriem, bērni rotaļas veidā attīsta sīko motoriku, telpisko domāšanu, dažādas likumsakarības un darbu komandā. Nodarbības ir lielisks veids, kā attīstīt talantus jūsu bērnos, spēju darboties un pieņemt lēmumus patstāvīgi un  apgūt fizikas un programmēšanas pamatus aizraujošā veidā.

Obligāta iepriekšpieteikšanās. Vēl ir brīvas vietas iesācēju grupā un piektdienas 2. grupā. Pieteikties var zvanot uz Bērnu centru  pa tālr.:22040051