A+ A

"Supermeitene 2017 " 3. - 4. klašu grupa

10. martā izaicinājumu startēt konkursā par “Supermeitenes 2017” titulu,  pieņēma emocionālākās šī konkursa dalībnieces – 3. – 4. klašu meitenes. Jaunās dāmas konkursu uztvēra ļoti nopietni un atbildīgi, tāpēc neveiksmes brīžus pārvarēja īpaši emocionāli. Lai nu kā, konkursu izturēja visas meitenes un tāpēc prieks par to vēl jo lielāks.

Arī šajā konkursā noteikumi bija tie paši - konkursam 2 daļas  ( praktiskā un finālā -  teorētiski radošā, uz kuru tika šoreiz  5 finālistes ar augstāko punktu skaitu). Meitenes iesāka ar smalku pērlīšu rotas vēršanu, kam sekoja pogas piešūšana, lūpu krāsošana un nagu lakošana. Tāpat bija jāiztur sievišķīga rakstura stafete, kurā bija jāmāk apsiet priekšauts, līgani jāpārvietojas ar kēksiņu pannu un graciozā gaitā jānoiet augstpapēžu kurpēs ar grāmatu uz galvas. Kad tas bija izdarīts, jaunajām saimniecēm bija jāuzklāj svētku galds 2 personām, bet virtuvē uz ātrumu jānomizo ābols, jāsadala 4 daļās un jāizņem serde. Konkursa pirmā daļa noslēdzās ar kēksiņa izrotāšanu plastilīna tehnikā.

Pēc spraigas un emocionālas cīņas uz finālu šoreiz aizgāja 5 meitenes. Fināla daļā  meitenes atbildēja uz dažādiem teorētiskiem jautājumiem un modelēja kleitu papīra lellei no žurnālu atgriezumiem.

Pēc nopelnīto punktu skaita, 5. vietu ieguva Alise Līna Geka, 4. vietu – Heidija Jansone, bet 3. vietu – Adele Balode. Savukārt  uz Superfinālu jeb erudīcijas daļu tika 2 spēcīgākās konkursa dalībnieces – Grieta no 4. klases un Madara no 3. klases. Cīņa bija spraiga, jautājumi nebija viegli, bet, mūsuprāt, pa spēkam gan 3. klases, gan 4. klases dalībniecei. Pēc visām veiksmēm un neveiksmēm 2. vietu ieguva Madara Raižģe, bet “Supermeitnes 2017” titulu jau otro gadu pēc kārtas ieguva Grieta Čipāne Kipāne. Apsveicam meitenes un izsakām lielu paldies par izturību un pacietību, jo konkurss ilga vairāk kā 3 stundas. Ceram, ka meitenes ir gandarītas par rezultātu un iegūtā pieredze viņām dzīvē noderēs!

Izsakām lielu paldies Laurai Prūsei no SIA "Reklāmas darbnīca 99ABC" par brīnišķīgo dāvanu - Supermeiteņu krekliņiem ar apdruku.

 

Ļoti atvainojamies par pieticīgajām fotogrāfijām, jo šoreiz mūs pievīla mūsdienu tehnoloģijas. Nelielā galerijā esošās bildes nav pārāk augstas kvalitātes, bet ieskatam noderēs!