A+ A

Supermeitene 2017 - 2. klašu grupa

Starptautiskajā Sieviešu dienā - 8. martā savu eleganci, saimnieciskumu, izveicību, erudīciju un radošumu pierādīja 11 drosmīgas 2. klases meitenes. Šīs vecuma grupas meitenes bija izteikti azartiskas un konkursu uztvēra ar lielu aizrautību, kas deva gandarījumu skolotājām par ieguldīto un paveikto darbu! Konkurence nebija liela, toties spēcīga. Žēl, ka daļu potencionālo dalībnieču bija pievarējusi gripa, taču ceram, ka nākošajā gadā meitenes paspēs atgūt nokavēto!

Arī šajā konkursā noteikumi bija tie paši - konkursam 2 daļas  ( praktiskā un finālā -  teorētiski radošā, uz kuru tika 4 finālistes ar augstāko punktu skaitu). Meitenes sāka ar bizītes pīšanu, pērļu rotas savēršanu un lūpu krāsošanu, iejūtoties make-up meistares lomā. Pēc tam bija jāiztur sievišķīgās stafetes uzdevumi, nesot kēksiņu pannu no punkta A līdz punkatm B, pēc tam, augstpapēžu kurpēs ar grāmatu uz galvas, graciozā gaitā jāatgriežas atpakaļ pēc iespējas ātrāk. Pēc stafetes sekoja galda klāšanas uzdevums, ar kuru tikai retā tika galā. Viela pārdomām un apgūšanai.Savukārt virtuvē meitenēm bija jānomizo ābols, kas arī izrādījās ne tik vienkāršs uzdevums. Visbeidzot, radošajā uzdevumā, bija jāizrotā kēksiņš.

Saskaitot visus iegūtos punktus, uz finālu devās 4 meitenes. Atbildot uz jautājumiem, kuriem doti atbilžu varianti, un, veicot modelētājas darbu, noskaidrojās, ka 4. vietu ieguva Laura Vidersone, 3. vietu - Katrīna Elizabete Karagioze, bet par otro vietu un Supermeitenes titulu cīņu turpināja Gerda un Ksenija. Jāatzīst, ka cīņa bija spraiga, abas meitenes bija spēcīgas zināšanās un gāja blakus viena otrai soli pa solim, tāpēc, tikai ar 0.2 punktu pārsvaru šajā reizē 2. vietu ieguva Gerda Grostiņa, bet "Supermeitene 2017"  otro klašu grupā kļuva Ksenija Borševska. Prieks par meitenēm, kuras arī savstarpēji ir labas draudzenes. Abas meitenes ir sava titula cienīgas un iegūtā pieredze viņām dzīvē notiekti noderēs! Apsveicam!

Izsakām lielu paldies Laurai Prūsei no SIA "Reklāmas darbnīca 99ABC" par brīnišķīgo dāvanu - Supermeiteņu krekliņiem ar apdruku.