A+ A

Supermeitene 2017 - 1. klašu grupa

Bērnu pēcpusdienas centrā "Baltais ērglis" noslēdzies konkurss  "Supermeitene 2017"  sākumskolas vecuma klasēm.

6. marts centriņā pagāja spraigi un interesanti, jo 14 sievišķīgas, saimnieciskas, drosmīgas, gudras un ar spēcīgu intuīciju apveltītas pirmo klašu meitenes cīnījās par “Supermeitene 2017” titulu. Konkurss noritēja 2 daļās – praktiskā daļa un teorētiski radošā daļa, uz kura tika  4 augstāko punktu skaita ieguvējas. Visiem uzdevumiem bija noteikts laika limits un par katru uzdevumu varēja iegūt punktus. Iesākumā bija jāsašķiro 3 veidu pērlītes, tad jālako nagi un jāsapogā jaka uz ātrumu, jāsatin kamolītis un jāiztur sievišķīgās stafetes uzdevumi, jāiejūtas Pelnrušķītes lomā, šķirojot zirņus un pupas, kā arī jāmodelē lellītei Lollītei svētku tērps. Ja neveicās vienā uzdevumā, tad paveicās citā, bet skaidrs ir viens – ieguvējas ir visas, jo konkurss deva iespēju ne tikai pārvarēt nedrošību, izzināt sevi, bet arī iemācīties ko jaunu. Meitenes konkursu uztvēra ar lielu interesi un aizrautību.

Finālā 4 finālistēm  bija jāatbild uz teorētiskas dabas jautājumiem ar dotiem atbilžu variantiem un radošajā uzdevumā jāizrotā kēksiņš. Te nu arī  izšķīrās, kuras  divas, augstāko punktu skaita ieguvējas,  turpinās konkursu, atbildot uz 10 teorētiskiem jautājumiem par dažādām tēmām, kur atbildes bija jāzina pašām. Šajā konkursa daļā lielu lomu spēlēja zināšanas un reakcijas ātrums, jo kura pirmā pacēla roku, tā atbildēja un ieguva punktu. Un tā, pēc sīvas konkurences, 4. vietu ieguva Sāra Lidija Puriņa, 3. vietu ieguva Samanta Sondore, godpilno 2. vietu izcīnīja Sofija Brāle, bet par galvenā titula īpašnieci kļuva Santa Diksna. Apsveicam Santu un ceram, ka konkurss deva viņai iespēju noticēt saviem spēkiem.

Izsakām lielu paldies Laurai Prūsei no SIA "Reklāmas darbnīca 99ABC" par brīnišķīgo dāvanu - Supermeiteņu krekliņiem ar apdruku.