A+ A

Superpuika 2017 - 3.-4. klašu grupā

23. februārī bērnu pēcpusdienas centrā "Baltais ērglis" norisinājās konkurss "Superpuika 2017" starp 3-4 klašu zēniem. Konkurss noritēja 2 daļās – praktiskā daļa un, finālā, teorētiskā daļa.  Savu izturību, attapību, veiklību, saimnieciskumu, radošumu, erudīciju un drosmi bija gatavi pierādīt 15 dalībnieki.

Savas naglošanas prasmes zēniem nācās parādīt, piesitot līstīti zem skrejas putnu būrītim, tad sekoja skrūvēšanas uzdevums, kur no 3 detaļām bija  jāizveido trīsstūris un jāsaskrūvē tas. Kārtīgam superpuikam jāprot sapogāt un atpogāt svētku krekls, kas bija 3. uzdevums. Tad sekoja sportiska rakstura stafete,bet pēc tam bija jāatrisina matemātisks uzdevums par kastes augstuma samazināšanu, izmantojot mērlenti. Virtuvē puišiem bija jāparāda savas prasmes burkānu tīrīšanā un griešanā, savukārt radošajā uzdevumā zēniem vajadzēja izveidot savu auto modelīti no plastilīna. Visiem uzdevumiem bija noteikts laika limits un par katru uzdevumu varēja sakrāt punktus. Augstāko punktu skaita īpašnieki tika uz finālu, kurā nācās parādīt savu erudīciju.

Pēc ļoti azartiskas un spraigas cīņas 4. vietu ieguva Silvestrs Ķīvītis, 3. vietu ieguva  Kristiāns Berelis,  2. vietu ieguva Ralfs Aizupietis, bet Superpuika 2017 titulu šajā klašu grupā ieguva Alfs Vilcāns. Īpašs prieks par Alfu, jo viņš piedalījās arī pagājušā gada konkursā , bet netika tik tālu, taču nepadevās un  bija drosmīgs startēt atkal.  Viņa neatlaidība un cīņas spars, kas ir  izteiktas vīrišķības pazīmes, vainagojās ar panākumiem. Apsveicam Alfu un ceram, ka viņa neatlaidība un mērķtiecība nesīs viņam jaunas uzvaras!

Šīs vecuma grupas dalībnieki izrādīja par konkursu vislielāko atsaucību, ieinteresētību un azartu, kas sniedza Bērnu centra skolotājām īpašu gandarījumu par paveikto un deva stimulu šo tradīciju turpināt.

Izsakām lielu paldies Laurai Prūsei no SIA "Reklāmas darbnīca 99ABC" par brīnišķīgo dāvanu - Superpuiku krekliņiem ar apdruku. Lielu paldies sakām Lindai un Andrim Počepko no MT games par dāvanām finālistiem - galda spēli "Spēlē reizinot!"