A+ A

Superpuika 2017 - 2. klašu grupā

22. februārī bērnu pēcpusdienas centrā "Baltais ērglis" norisinājās konkurss "Superpuika 2017" starp 2 klašu zēniem. Arī šis konkurss noritēja 2 daļās – praktiskā daļa un, finālā, teorētiskā daļa.  Savu izturību, attapību, veiklību, saimnieciskumu, radošumu, erudīciju un drosmi bija gatavi pierādīt 11 dalībnieki.

Vīrišķīgie  uzdevumi sākās ar naglošanu un  skrūvēšanu, tad sekoja sporta maisiņa satura sakārtošana plauktā, lukturīša labošana, kartupeļu mizošana, sportiska rakstura stafete, bet radošajā uzdevumā zēniem vajadzēja izveidot savu auto modelīti no plastilīna. Visiem uzdevumiem bija noteikts laika limits un par katru uzdevumu varēja sakrāt punktus. Augstāko punktu skaita īpašnieki tika uz finālu, kurā nācās parādīt savu erudīciju. Pēc spraigas un ļoti interesantas cīņas, 4. vietu ieguva Markuss Štorhs, 3. vietu ieguva  Pēteris Drazlovskis, savukārt, godpilno 2. vietu ieguva Markuss Počepko, bet Superpuika 2017 titulu, jau otro gadu pēc kārtas, ieguva Hugo Kupčs. Patiess prieks par Hugo uzvaru un vēlam viņam nest savu titulu ar lepnumu un iedrošināt citus dalībniekus ļauties šim izaicinājumam!

Superfinālā,  atbildot uz 10 jautājumiem par dažādām tēmām,  Hugo cīnījās ar Markusu, un jāatzīst, ka Hugo ļoti noderēja iepriekšējā gadā gūtā pieredze,līdz ar to uzvara bija pārliecinoša, bet arī  Markuss cīnijās godam. Esam priecīgi par Markusa neatlaidību un cīņas sparu un ceram, ka nākošajā gadā arī viņš izmantos gūto peredzi un, kas zin, varbūt uzvarēs! Apsveicam uzvarētājus un aicinām zēnus būt neatlaidīgiem, mērķtiecīgiem, piedalīties un uzvarēt, jo ieguvēji ir visi – kāds pārvar bailes, kāds iemācās ko jaunu, bet kādam tiek celta pašapziņa. Prieks par drosmīgiem puišiem no 2 klasēm un gaidām viņus uz nākošā gada konkursu!

Izsakām lielu paldies Laurai Prūsei no SIA "Reklāmas darbnīca 99ABC" par brīnišķīgo dāvanu - Superpuiku krekliņiem ar apdruku.