A+ A

Superpuika 2017 - 1. klašu grupā

15. februārī bērnu pēcpusdienas centrā "Baltais ērglis" noritēja konkurss SUPERPUIKA 2017 pirmajām klasēm. Par galveno titulu cīnījās 12 drosmīgi, attapīgi, ātri un zinoši puiši. Konkurss noritēja divās daļās.

Pirmā daļa sastāvēja no 7 praktiskiem uzdevumiem. Dotajiem uzdevumiem bija noteikts laika limits.Maksimālais punktu skaits praktiskajos uzdevumos, ko varēja sapelnīt dalībnieki, bija 26 punkti. Pēc maksimāli iegūto punktu skaita, tika noteikti 4 finālisti, kas turpināja konkursu, izpildot  radošo uzdevumu un atbildot uz dažādiem teorētiskiem jautājumiem ar dotiem atbilžu variantiem. Šajā konkursa daļā maksimālais punktu skaits, ko varēja iegūt, bija 15 punkti. 2 dalībnieki ar augstāko punktu skaitu devās uz Superfinālu, kurā puišiem vajadzēja atbildēt uz 10 teorētiskiem jautājumiem par dažādām tēmām. Šeit lielu lomu spēlēja , protams, zināšanas, bet tikpat svarīgs bija arī reakcijas ātrums, jo kurš pirmais pacēla roku, tam bija iespēja sniegt atbildi un  nopelnīt 2 punktus. Ja atbilde bija  nepareiza, tad iespēja tika dota otram dalībniekam. Konkurence bija sīva un šajā reizē izšķirošā loma bija tieši reakcijas ātrumam, jo abi zēni bija ļoti zinoši. Pēc spraigi pavadītām 2 stundām, izturot dažādus pārbaudījumus un pierādot savu izturību, kas ir būtiska vīrišķības pazīme, par SUPERPUIKU 2017 kļuva Adrians Strūve no Baldones vidusskolas 1. b klases, par 2. vietas ieguvēju kļuva Rauls Mass no 1.b klases, savukārt 3. vietu dalīja Pēteris Burkovskis un Mariss no 1.a klases. Apsveicam zēnus!

Jāatzīst, ka puiši patiešām ir šī titula cienīgi un novēlam viņiem kļūt arvien drosmīgākiem un ļauties  jauniem izaicinājumiem! Jo  "Drosmīgiem pieder pasaule"! 

Izsakām lielu paldies Laurai Prūsei no SIA "Reklāmas darbnīca 99ABC" par brīnišķīgo dāvanu - Superpuiku krekliņiem ar apdruku.