A+ A

VARAM aicina pieteikties Latvijas IKT balvai "Platīna Pele 2018"

22.10.2018
Drukāt

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – VARAM) informē, ka VARAM sadarbības partneris Biedrība „Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija” (turpmāk – LIKTA), aicina pieteikt projektus Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas balvai „Platīna Pele 2018” (turpmāk – IKT balva). IKT balva tiks pasniegta jau divpadsmito reizi.

IKT balvas mērķis ir apzināt un izcelt Latvijā radītos nozīmīgākos projektus, kas apliecinājuši savu unikalitāti, kvalitāti un sniedz labumu indivīdam, sabiedrībai kopumā un veicina valsts ekonomisko izaugsmi, kā arī cildināt labākos e-skolotājus.

IKT balvas tiks pasniegtas 29.novembrī LIKTA gadskārtējās konferences ietvaros.

2018. gadā Latvijas IKT balva tiks piešķirta šādās kategorijās:

  • Uzņēmuma digitālā transformācija,
  • Valsts digitālā transformācija,
  • Mākslīgā intelekta risinājums – sabiedrībai un biznesam,
  • Labākā kiberdrošības iniciatīva,
  • Labākais E-skolotājs,
  • Speciālbalva: Veiksmīgākais E-paraksta integrācijas risinājums.

VARAM aicina:

  • iestādes izvērtēt iespēju izvirzīt potenciālos pretendentus un piedalīties IKT balvas „Platīna Pele 2018” konkursā, tādējādi novērtējot paveikto e-pārvaldes, e-pakalpojumu attīstībā, e-paraksta integrācijas jomā;
  • pieteikties balvai uzņēmējus, kas veiksmīgi īstenojuši digitālo transformāciju, ieviešot IKT risinājumus preču vai pakalpojumu ražošanai, piedāvāšanai klientiem, un/vai uzņēmuma organizatorisko darbību, procesu un kompetenču pārveidei;
  • pieteikt skolotājus kategorijā “Labākais E-skolotājs”, lai motivētu skolotājus izmantot inovatīvus risinājumus mācību procesā; galvenās balvas ieguvējam tiks pasniegta naudas balva.

IKT balvai var pieteikties attiecīgo pakalpojumu sniedzēji un projektu īpašnieki − valsts iestādes un pašvaldības, uzņēmumi, organizācijas kā arī privātpersonas.

Detalizētāka informācija par konkursu, tā nolikums un pieteikuma formas pieejamas LIKTA mājas lapā.

Pieteikumus Latvijas IKT balvai “Platīna Pele 2018” aicinām nosūtīt elektroniski līdz š.g. 29. oktobrim uz e-pastu office@likta.lv.              

Ceram uz atsaucību, aktīvu dalību konkursā un vēlam veiksmi!

E. Beļskis
Valsts sekretāra vietnieks
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas jautājumos