A+ A

Atklāts rekonstruētais tirgus laukums

10.06.2019
Drukāt

Noslēgusies LEADER projekta “Baldones novada tirgus laukuma infrastruktūras attīstība” (Nr. 18-04-AL02-A019.2103-000007) īstenošana. Šā gada 8. jūnijā, svinīgi pārgriežot sarkonu lenti, Baldones novada domes priekšsēdētājs Raimonds Audzers un izpilddirektore Tatjana Tihoņenko atklāja rekonstruēto Baldones tirgus laukumu.

Projekta mērķis bija atbalstīt vietējo preču un pārtikas produkcijas ražotājus, mājražotājus un amatniekus, veicināt tradicionālu un netradicionālu vietējās produkcijas realizācijas veidu attīstību, atjaunot Baldones iedzīvotāju un viesu tirgus apmeklēšanas un iepirkšanās tradīcijas un veicināt sabiedrībā tirgus apmeklējuma tradīciju, kā brīvā laika aktivitāti visai ģimenei.

Projekta ietvaros tika atjaunots asfalta segumus, iegādāti tirdzniecības galdui un tirdzniecības telts. Tirgotāju un apmeklētāju ērtībām ir uzstādīta moduļa tipa publiskā tualete, atkritumu konteineru nojume, ierīkots rotaļu laukums, velo novietne un videonovērošanas sistēma. Pašvaldība ir sakārtojusi apgaismojumu un elektrības pieslēgumu vietas. Veikti teritorijas labiekārtošanas un apzaļumošanas darbi.