A+ A

Baldonē godināti sportisti par sasniegumiem 2019 gadā

Decembrī Baldonē gada nogales noskaņās tiek organizēts pasākums “Sporta laureāts”. Šogad pasākums norisinājās 7. decembrī un jau 6. gadu pēc kārtas. Kopumā tika pasniegtas 130 balvas par 2019. gada augstākajiem sasniegumiem sportā.

Tradicionāli pasākums tika iesākts ar svinīgām uzrunām. Priekšsēdētājs Raimonds Audzers izteica lepnumu par novada sportistiem un uzsvēra sporta dzīves nozīmību novadā. Domes izpilddirektore Tatjana Tihoņenko uzslavēja laureātus par augstajiem sasniegumiem Pierīgas sporta spēlēs un Latvijas Jaunatnes olimpiādē. Izpilddirektore uzsvēra, ka Baldones sportisti vienmēr tiek uztverti kā vērā ņemami konkurenti.

Baldones Sporta kompleksa vadītājs Edgars Brigmanis runā īsi ieskicēja iepriekšējā gada norises, pateicās visiem, kas 2019. gadā iesaistījās Baldones sporta dzīvē. Šis gads Baldones sporta vēsturē spilgti iezīmējās ar Baldones stadiona iedzīvināšanu, kur notika gan ikdienas treniņi, gan sacensības, piemēram, Latvijas regbija virslīgas spēles, 1. līgas futbola spēles un citi pasākumi  Daudzi Latvijas futbola profesionāļi, tostarp arī profesionālā futbola veterāns Kaspars Gorkšs, pasākumā atzina, ka Baldones stadionā zāliena kvalitāte uz doto mirkli ir labākā visā Latvijā.

Karogu ienešana pasākumā šogad tika uzticēta vieglatlētei un kromintonistei Lailai Pētersonei  un frīsbija sportistam Andrejam Jēgeram. Lāpu iedega Edgars Brigmanis un pēc Latvijas Republikas himnas dziedāšanas apbalvošanas ceremonija varēja sākties.

Vairāk lasiet šeit. Vairāk foto no 16. decembra.

Foto: Alfrēds Ulmanis