A+ A

Foto mirkļi no labdarības koncerta "Pieci pušķi, sešas zvaigznes" 15.11.2019.

Baldonē piektdien, 15. novembrī, valsts svētku noskaņās notika labdarības koncerts "Pieci pušķi, sešas zvaigznes". Koncerta mērķis bija atbalstīt fondu Brīvības piemineklis. Gaisma mūsu brīvībai, vācot ziedojumus Brīvības pieminekļa un tā alejas izgaismošanai, kā arī, lai Jūs uzzinātu par šo cēlo mērķi un ziedotu!
Koncerts notika Baldones vidusskolas zālē. Koncertā uzstājās Kokļu ansamblis “Dzītari” un bērnu kokļu studija, koris “Tempus”, ansambļi “Dziedātprieks” un “Sona”, deju kolektīvi “Degsme”, “Degļi” un “Luste” un Baldones folkloras kopa! Izsakām pateicību visiem māksliniekiem, kas uzstājās koncertā un koncerta apmeklētājiem, kas ziedoja Brīvības pieminekļa izgaismošanai!


Īpašs notikums koncertā bija Baldones goda pilsoņa apbalvojuma pasniegšana un šogad to saņēma skolotāja Emma Smilga  - Baldones Mākslas skolas krustmāte, mākslas pedagoģe, daudzu profesionālu Baldones mākslinieku skolotāja. Viņas keramikas medaļas jau sen iemīļojuši daudzi baldonieši. Sirsnīgi pateicamies par Jūsu ieguldīto darbu Baldones kultūras un mākslas dzīves attīstībā!