A+ A

No 14. līdz 18. jūnijam NVA rīko karjeras dienas darba meklētājiem “Esi savas karjeras virzītājs!

02.06.2021
Drukāt

No 14. līdz 18. jūnijam Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) visā Latvijā rīko tiešsaistes karjeras dienas darba meklētājiem “Esi savas karjeras virzītājs!”, lai veicinātu darba meklētāju satikšanos ar darba devējiem un sniegtu atbalstu veiksmīgas karjeras plānošanā un veidošanā.

Karjeras dienu laikā tiks sniegts praktisks atbalsts darba meklētājiem, organizējot tikšanos ar darba devējiem un karjeras konsultantu meistarklases.Piedalīties karjeras dienu aktivitātēs var ikviens interesents, kurš meklē darbu vai vēlas attīstīt karjeras veidošanas prasmes. Dalība ir bez maksas!

Karjeras dienu ietvaros darba meklētāji aicināti tiešsaistē satikties ar tādiem Latvijā pazīstamiem darba devējiem kā “Accenture”, “BITE Latvija”, “Lidl Latvija”, “Luminor Bank”, “Printful Latvia”. Tikšanās dalībnieki uzzinās, ko darba devēji sagaida no darbiniekiem, kādas darba un karjeras izaugsmes iespējas piedāvā savos uzņēmumos. Notiks tikšanās arī ar Valsts kancelejas un Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba pārstāvjiem, kuri informēs par darba iespējām valsts pārvaldē un aizsardzībā.

Ik darba dienu šajā nedēļā tiešsaistē norisināsies NVA karjeras konsultantu meistarklases:

  • 14.jūnijā - CV sagatavošana: Europass un Canva;
  • 15.jūnijā - Motivācijas vēstules sagatavošana;
  • 16.jūnijā - Darba intervija tiešsaistē (praktiski padomi);
  • 17.jūnijā - Savu resursu apzināšanās darba atrašanā;
  • 18.jūnijā - Karjeras mērķu uzstādīšana un sasniegšana.

NVA Karjeras dienu aktivitātēm jāpiesakās iepriekš - NVA tīmekļvietnes sadaļā “Karjeras dienas 2021” aizpildot pieteikuma anketu.

 

Nodarbinātības valsts aģentūra

Sabiedrisko attiecību nodaļa

info@nva.gov.lv

www.nva.gov.lv