A+ A

6. un 7.maijā EKO Diena Baldonē

05.05.2021
Drukāt

Atkritumu apsaimniekotājs Ogres SIA “MARSS” piedāvā iedzīvotājiem, uzņēmumiem un pašvaldības iestādēm iespēju ērti un bez maksas atbrīvoties no nolietotas elektrotehnikas, makulatūras, stikla pudelēm un burkām. Nolietota sadzīves elektrotehnika ir videi kaitīgie atkritumi, un šos priekšmetus nedrīkst mest sadzīves atkritumu konteineros. Minētās iekārtas satur sastāvdaļas, kas nonākot vidē vai saskarē ar cilvēku, var būt ļoti kaitīgas.

6. un 7.maijā no Baldones novada iedzīvotājiem bez maksas tiks pieņemta visdažādākā nolietotā sadzīves elektrotehnika – televizori, ledusskapji, veļasmašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, datori un monitori, radioaparāti, mūzikas centri, magnetolas, telefoni, putekļusūcēji, gludekļi, fēni, tējkannas, blenderi un cita mazā virtuves sadzīves tehnika, mobilie telefoni un to lādētāji utt. Nolietotās elektropreces nedrīkst būt izjauktas!

Tāpat Ogres SIA “MARSS” bez maksas piedāvā no iedzīvotājiem savākt šādus jau iepriekš sašķirotus un iepakotus atkritumus:

  • makulatūru (grāmatas, avīzes, žurnāli);
  • stikla pudeles un burkas.

Pieteikumi nolietotās elektrotehnikas un šķiroto atkritumu izvešanai tiks pieņemti līdz 2021. gada 30. aprīlim.

Elektroprecēm, sašķirotajiem/iepakotajiem atkritumiem noteiktajā dienā plkst. 8.00 jābūt novietotiem ārpus sētas/pie ceļa, kur var piebraukt automašīna ar kravas kasti.

Aicinām pieteikties, zvanot Ogres SIA “MARSS” pa tālr. 65022645, 26140399 vai rakstot uz ogres.sia.marss@gmail.com.

Ogres SIA “MARSS”

26.03.2021.