A+ A

Janvārī divi koncerti Baldones baznīcā

08.01.2021
Drukāt

Janvārī Baldones baznīcā gaidāmi divi skaisti un emocijām piepildīti koncerti. Abi koncerti būs labi dzirdami ārā pie baznīcas, kā arī būs iespēja tiem sekot tiešraidē Facebook profilā - Baldones baznīca.

17.janvārī plkst. 18.00 Baldones baznīcā koncertu sniegs vokālā grupa “The Garden”.

Vokālā grupa “The Garden” ir RKTMC Mazā Ģilde vokālā ansambļa “Putnu Dārzs” tradīciju turpinātājs, kas veidojies uz šī ansambļa bāzes. Grupā dzied pieci mūziķi – Elizabete Laura Porgante (soprāns), Paula Pērkone (alts), Kristaps Solovjovs (tenors), Daniels Pelnēns (baritons) un Artūrs Švarcbahs (bass). Jaunie mūziķi guvuši muzikālo izglītību Rīgas Doma kora skolā, kā arī pilnveidojuši savas vokālās prasmes vokālo grupu “The Real Group” un “Latvian Voices” meistarklasēs. Grupas repertuārs lielākoties sastāv no džeza mūzikas, bet grupas dziedātāji vienmēr ir gatavi iekāpt sev svešā mūzikas žanrā un ļauties jauniem muzikāliem izaicinājumiem.

23. janvārī plkst. 14.00 Baldones baznīcā uzstāsies Andris Grīnbergs (Crosstyle ģitārists un pedagogs), Vladimirs Kudrins (klasiskā ģitāra, pedagogs), Simona Sunepa (klavieres/ērģeles, pedagogs), Ēriks Loks (dziesminieks).

Andris Grīnbergs Crosstyle ģitārists un pedagogs, starptautiskā ģitāristu konkursa "Kur tad tu nu biji?" dibinātājs.

Vladimirs Kudrins - klasiskā ģitāra. Jūrmalas Mūzikas vidusskolas un Rīgas 1. mūzikas skolas ģitārspēles pasniedzējs. Daudzu muzikālo projektu dalībnieks.

Simona Sunepa ieguvusi maģistra grādu JVLMA pie prof. L. Bulavas. Piedalījusies meistarklasēs un koncertos Latvijā un ārzemēs. Saldus Mūzikas skolas skolotāja – klavieru un ērģeļu klases.

Ēriks Loks - dziesminieks, pats arī vārdu un mūzikas autors.

Lūdzu atbalstīsim mūziķus ar savu ziedojumu, viņi atsaucās mūsu aicinājumam uzstāties bez atlīdzības, bet viņiem šajā laikā ir grūtāk, nekā daudziem citiem.

Ziedojumu ar norādi “The Garden” (17.janvāra koncerts) un “koncerts” (23.janvāra koncerts) lūdzam ieskaitīt kontā:

Baldones evaņģēliski luteriskā draudze

Reģistrācijas nr.: 90000739936

Banka: Luminor Bank AS (SWIFT: RIKOLV2X)

Konts: LV81 RIKO 0000 0834 2369 1

 

Aicina Baldones baznīca

E.Dišlere