A+ A

Modes vakars Baldones tirgus laukumā

02.07.2020
Drukāt

1.jūlijā, trešdienas tirgus laikā, notika modes vakars. Papildus ierastajai iknedēļas tirgus produkcijai, pirmajā jūlija trešdienā piedalījās arī Baldones vietējie mājražotāji - "Silmachy Remedies" ar dabīgās kosmētikas līdzekļiem, Rita Pranča "Kazas laukos" ar dabīgo kosmētiku no kazas piena un Daiga Cēdere "Slepenais dārzs" ar rotām.

Modes skatē varēja vērot Līgas Treijas lina apģērbu, Rūtas Štrausas zīda un filca izstrādājumus un Ingunas un Arņa Vegneru dabīgās ādas jostas un rokassprādzes.

Tirgošanos papildināja koncerts ar vokālo ansambļu "Dziedātprieks" (vadītājs Ingus Kokins) un "Sona" (vadītāja Brigita Kalniņa) piedalīšanos, kā arī saksofonista Arta Skujas priekšnesums.

Modes vakara ietvaros, bija iespēja atnest savu kleitu un iemainīt pret citu. Tāpat, sanākušie pasākuma apmeklētāji, izmantoja izdevību uzņemt skaistas un interesantas bildes pie, speciāli šim vakaram, izgatavotās foto sienas, kuras autore ir Rūta Štrausa.

Vakara tirgus ar izklaidējošu kultūras programmu jūlijā notiks ik trešdienu - 8.jūlijā, 15.jūlijā, 22.jūlijā un 29.jūlijā no no plkst. 18.30. Sekojiet informācijai www.baldone.lv

Foto galerija

Eva Dišlere,

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto: E.Dišlere