A+ A

No 1. aprīļa maršruta Rīga-Baldone autobusiem būs cits galapunkts

28.03.2020
Drukāt

Ņemot vērā, ka pēc rekonstrukcijas darbu beigām Satekles ielā pieturas Rīga (Elizabetes iela) izmantošana ir ierobežota, no 2020. gada 1. aprīļa maršruta Nr.6847 Rīga–Baldone un Nr.6848 Rīga–Sarma–Baldone galapunkts atradīsies Rīgas starptautiskajā autoostā.

Kā arī ņemot vērā valstī noteikto ārkārtas situāciju, pasažieri aicināti pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu ATD vai 1188 mājaslapā, jo Covid-19 izplatības mazināšanai reģionālo maršrutu autobusos pārvadāto pasažieru skaits ir būtiski krities.

No 19. marta uz ārkārtējās situācijas laiku autobusu reisu skaits tiks samazināts. Aicinām visus iedzīvotājus, kuri uz savu iecerēto galamērķi plāno doties ar reģionālo maršrutu autobusu, pirms tam pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu 1188 vai mājaslapā www.atd.lv.

Lēmums slēgt konkrētus autobusu reisus tika pieņemts, balstoties uz pārvadātāju iesniegtajiem datiem par pārvadāto pasažieru skaitu laika periodā kopš valstī tika ieviesta ārkārtējā situācija. Atsevišķos autobusu maršrutos reisu skaits tiks samazināts pat uz pusi.

Lēmuma par vilciena reisu samazināšanu šobrīd vēl nav; aktuālie dati par vilcienos pārvadāto pasažieru skaitu vēl tiek analizēti.

Visi aktuālie kustības saraksti būs pieejami mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti vai www.1188.lv. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar pasažieru pārvadātājiem!

Papildus tam aicinām pasažierus, ja tas ir iespējams, biļeti iegādāties internetā, autoostā vai maksājot ar bankas karti autobusā!


Valsts SIA Autotransporta direkcija