A+ A

Labdarības projekts 'Atnāc, Noziedo un Izbaudi!'

04.12.2019
Drukāt

“Visi laipni aicināti atbalstīt dzīvnieku patversmi Ulubeli, piedaloties izsolē, pretī saņemot Baldones un Ķekavas mākslas skolu audzēkņu gara darbus, un apmeklējot labdarības projekta nedēļas “Atnāc, Noziedo un Izbaudi!” Noslēguma koncertu Baldones baznīcā svētdien 8. decembrī plkst. 19:00''.

Nedēļā starp 1. un 2. Adventi (1. – 8. decembris) interesenti tiek aicināti piedalīties labdarības nedēļā.

Labdarības nedēļas atklāšanas koncerts notika Ķekavas evaņģēliski luteriskajā baznīcā 1. decembrī plkst. 15:00, un noslēguma koncerts izskanēs 8. decembrī plkst. 19:00 Baldones evaņģēliski luteriskajā baznīcā.

Šīs nedēļas laikā atbalstītājiem ir iespēja piedalīties pasākumos ne tikai kā klausītājiem, bet arī kā izsoles dalībniekiem, labdarības nedēļas beigās savā īpašumā iegūstot zīmējumu. Pēc labdarības projekta 'Atnāc, Noziedo un Izbaudi!' autora iniciatīvas, sadarbībā ar Baldones un Ķekavas mākslas skolām audzēkņi attēlo tos ‘Ulubele’ mīluļus, kuri joprojām gaida savus saimniekus patversmē, tādējādi veicinot ķepaiņu labāku atpazīstamību. Šie zīmējumi ir apskatāmi gan labdarības projekta Facebook lapā (’CODE - Come over, donate and enjoy’), gan izstādēs Ķekavas un Baldones baznīcās.

Zīmējumi piedalās izsolē ’CODE - Come over, donate and enjoy’ Facebook lapā, kur interesenti var izvēlēties to darbu, kuru vēlas iegūt savā īpašumā, komentāros zem bildes ierakstot savu izsoles piedāvājuma summu. Izsoles noslēgumā – 8. decembrī interesents, kurš būs solījis augstāko summu, varēs nodot naudas ziedojumus Ulubeles ziedojumu kastē, pretī saņemot zīmējumu.

Visi laipni aicināti uz labdarības nedēļas izskaņas koncertu 8. decembrī plkst. 19:00 Baldones evaņģēliski luteriskajā baznīcā.

Liela pateicība par sadarbību Ķekavas un Baldones baznīcām, mākslas skolām, mūziķiem, Ulubelei un visiem tiem, kuri palīdz šim projektam tapt arī šogad!

Iegūtie ziedojumi tiks nodoti dzīvnieku patversmes ‘Ulubele’ vajadzībām.

Mūziķa Eduarda Griežņa dibinātais labdarības projekts ‘Atnāc, Noziedo un Izbaudi!’ (angliski C.O.D.E. - ‘Come over, donate and enjoy!’) ir balstīts uz muzikāli un mākslinieciski augsta līmeņa izpildījumu. Līdz šim 12 no pasākumiem noritējuši Latvijā un Londonā (t.sk. Latvijas vēstniecībā Londonā), vācot ziedojumus un informējot auditoriju par tādu labdarības organizāciju darbību un mērķiem kā Mārtiņa fonds, Māras centrs (‘Latvijas Samariešu apvienība’) un dzīvnieku patversme ‘Ulubele’.

Lūk, arī neliels video materiāls par labdarības ieceri un mērķi:

https://www.youtube.com/watch?v=bIjpgXSE7z4  

Ja arī Jums ir vēlēšanās piedalīties šajā projektā, lūdzu sazinieties ar Eduardu Facebook lapā. Kā jebkuram brīvprātīgi organizētam projektam, darboties gribētāju nekad nebūs par daudz! Noteikti spēsim atrast veidu, kā kopā sadarboties labdarības vārdā!

Uz tikšanos labdarības projekta nedēļas 'Atnāc, Noziedo un Izbaudi!' kādā no pasākumiem, un sekojiet aktualitātēm Facebook lapā ’CODE - Come over, donate and enjoy’!

Izsoles lokācija un zīmējumu foto albums:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1382739465233293&type=3

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1386041421569764&type=3
 

Papildu informācija:

Eduards Grieznis

Tālr. 28103022

E-pasts: edgrieznis@gmail.com

www.edugmusic.com