A+ A

Gala pietura autobusam Rīga-Baldone ir ieguvusi krāšņu izskatu - labiekārtošanas darbi ir veikti!

09.09.2019
Drukāt

Sintijas Elizabetes Imantas gleznotais “Sapņu koks” turpmāk ikdienā priecēs baldoniešus un pilsētas viesus, jo tas radīts speciāli autoostas videi. Šodien Baldones novada domes administrācijas vadītāji nāca skatīt atjaunoto Rīga – Baldone gala pieturu un pateikties par ieguldīto darbu gan darba autorei, gan arī tā vadītājai Ievai Muzikantei.

Kā savā darba pieteikumā rakstīja autore: “Cilvēkiem bieži vien ir slikts garastāvoklis vai nogurums pēc garā ceļa uz Baldoni, tāpēc nolēmu šai pieturā iegleznot košas krāsas, kas izceļas un rada cilvēkam gaišas domas.”

Sintija ir iedvesmojusies no Jūgendstila lineārās ritmikas, bet gleznojusi dekoratīvi –“savā stilā”. Uzņēmība un drosme, izvēloties veikt tik apjomīgu un atbildīgu darbu, ir jāvērtē kā apbrīnojama, jo ne katrs pieaugušais varētu tikt galā ar tik izmēros lielu formātu. Darbam izmantota ūdensizturīga saplākšņa materiāla pamats un akrila krāsas, laka. Vienlaicīgi reālistiski attēlotā brieža aklais skatiens liek aizdomāties par mūsdienu cilvēka nesaudzīgo attieksmi un iznīcinošo spēku pretstatā dabas ievainojamībai, kas draud ar Zemes ekosistēmas līdzsvara izzušanu.

Sandra Lagzdiņa

BMS direktora vietniece

Irina Sietiņa

Sabiedrisko attiecību un tūrisma speciāliste