A+ A

No 21. līdz 22. septembrim - videi draudzīga nedēļa nogale

09.09.2019
Drukāt

Baldones novada dome aicina Baldones iedzīvotājus atbalstīt starptautisko Dienu bez auto un vismaz uz vienu dienu, 22. septembri, atteikties no braukšanas ar automobili, tā vietā izvēloties videi draudzīgāku transporta līdzekli. Diena bez auto norisinās Eiropas mobilitātes nedēļas ietvaros un tajā iesaistījušās simtiem Eiropas pilsētu un uzņēmumu. Akcijas ietvaros tiek rīkoti dažādi informatīvi pasākumi, gājieni, velobraukšanai veltītas aktivitātes un videi draudzīgu pārvietošanās līdzekļu aktualizēšana.

22. septembrī uz jūsu izvēlēto galamērķi dodieties kājām vai brauciet ar velosipēdu vai sabiedrisko transportu. Saudzēsim vidi un parādīsim arī citiem, ka nelielas izmaiņas ikdienā ir paveicamas pavisam vienkārši, toties spēj sniegt lielu impulsu lielākiem, kopīgiem soļiem vides stāvokļa uzlabošanā.

Dienu iepriekš, 21. septembrī Baldones novadā norisināsies pārgājiens "Pa senajām Baldones kūrorta takām, un ne tikai…" Aicinām kopīgi izprast Baldones vēsturi, kā arī pavadīt savu brīvo laiku videi draudzīgi, izbaudot Baldones zaļo vidi. Lasiet vairāk!