A+ A

The Eve koncerts un diskotēka

15.08.2019
Drukāt

Vakars ir brīdis kad atlikt malā dienas rūpes un pabūt pašam ar sevi un mūziku. Par mūzikas mīļotājiem gādājot, 17. augustā plkst. 20.00 Vanagkalnu estrādē notiks koncerts, kurā uzstāsies grupa ar ļoti atbilstošu nosaukumu - the Eve. Ieeja koncertā bez maksas. Pēc koncerta no aptuveni plkst. 23.00 līdz 03.00 norisināsies diskotēka, ieejas maksa 3 eur.

Kas tad ir šī grupa? The Eve /ze; īv/ ir pop-mūzikas grupa. Savu darbību tā sākusi 2018. gadā, bet šī gada pavasarī izlaidusi debijas singlu „Dzejnieks”. Šogad grupa nāks klajā ar debijas albumu „Tu Mana vintage”. Albums sevī iekļauj grupas oriģināldziesmas Patrika V. Reisnera mūziku. Grupas sastāvā ir Patriks V. Reisners (taustiņi, ģitāra), Evelīna Homčenko (vokāls), Toms Klikičš (bungas). Koncertā grupai pievienosies basģitārists Kristers Dornis un bundzinieks Kristaps JS.

Koncertā tiks izpildītas gan dziesmas no grupas šogad gaidāmā albuma, gan dažādas Latvijā un pasaulē pazīstamu dziesmu kaverversijas. Koncerta programmā iekļauts arī dziesmu cikls ar Ojāra Vācieša vārdiem "Atrastās Vēstules".

17.augusta koncerts ar to vien nebeidzās, to bagātinās jaunā perkusiju virtuoza Kristapa JS priekšnesums. Kristaps JS ir daudzsološs jaunais mākslinieks, kurš savu popularitāti guvis, kad vienpadsmit gadu vecumā izdevis koverversiju grupas Prāta vētra dziesmai „Par to zēnu, kas sit skārda bungas”.

Foto: Grupas The Eve arhīvs