A+ A

Pa meža taciņām caur Baldones novadu!

07.08.2019
Drukāt

Piedzīvojumi satuvina un saliedē, tā kārtējo reizi nākas secināt pēc velo-foto seriāla “Apceļo kaimiņus 2019” posma, kas šoreiz norisinājās Baldones novadā. Velo-foto orientēšanās sacensību laikā komandas veic distanci, orientējoties pēc saņemtās kartes un sacensību punktos meklējot fotogrāfijās attēlotos objektus. Komandas parādīja izturību, meistarību un mērķtiecību pārvarot šo posmu, kas kā paši dalībnieki atzina, nebija viegls! Arī paši mazākie minās godam, apsveicam ar katru sasniegto kontrolpunktu un ar katru lielisku kopīgi pavadīto mirkli.

Kopumā uz Baldones novada posmu Mercendarbes muižā ieradās 113 dalībnieki 43. komandās no 11 dažādiem novadiem. Baldones posms tika veidots tā, lai dalībniekiem būtu iespējas ieraudzīt novadam raksturīgākās ainavas, novada iedzīvotājiem svarīgas un iecienītas vietas. Kontrolpunkti atradās Riekstukalna apkārtnē, aktīvā atpūtas kompleksā “Waterjump”, mākslas un kosmētikas darbnīcā “Kazas laukos”, kā arī pilsētas centrā.

Pasākuma “odziņa” bija slepenais Lacuna Aqua punkts, kas sakrita ar vienu no kartē norādītajiem kontrolpunktiem. To sasniedzot un atbildot uz 3 jautājumiem par PET pudeļu pārstrādi, varēja iegūt Lacuna Aqua veicināšanas balvu. Apsveicam Azarta grupas Svētdienas braucējus, kas pirmie ieradās Riekstukalna tornī un zināja, ka:

  • plastikāta konteineri ir dzeltenā krāsā;
  • tajos nedrīkst izmest čipsu pakas un vienreiz lietojamos traukus;
  • nepieciešamas tikai 8 PET pudeles, lai no pārstrādātajām pudelēm izgatavotu vienu T-kreklu.

Apsveicam uzvarētājus un te būs rezultāti AZARTA un IZKLAIDES grupām.

Azarta grupa:

  1. Svētdienas braucēji (laiks – 3:41:14, 100 p)
  2. Ikšķiles izturība (laiks – 3:56:49, 93 p)
  3. Pūceskaķis (laiks – 4:00:00, 89 p)

Izklaides grupa:

  1. Bērziņi (laiks – 3:52:52, 80 p)
  2. BRN (laiks –3:48:28, 77 p)
  3. VAR (laiks – 3:49:57, 76 p)

Izsakām pateicību mūsu sponsoriem par sacensību atbalstu, jo kas gan būtu sacensības bez balvām!

Starptautiskajai Lidostai Rīga, atpūtas kompleksam BejasMadara cosmeticsSUPfit.lvPella a GustoEzerkauliņiemLacuna Aqua un 333.

Liels paldies par atbalstu Baldones novada uzņēmumiem:
Atpūtas komplekss “Riekstukalns” un aktīvās atpūtas komplekss “Baldones Waterjump”.