A+ A

Aicina pieteikties "Projektu naktij" 2019

18.07.2019
Drukāt

Trīs pasākumi vienā! Izvēlies sev piemērotāko! 1. Jaunatnes jomas projektu izstrāde. 2. Stratēģiskās partnerības projektu izstrāde (KA2). 3. "Erasmus+" bijušo brīvprātīgo tikšanās. Pieteikšanās "Projektu naktij" līdz 31. jūlijam tiešsaistē.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) jau piekto gadu pēc kārtas organizē tematisku vasaras festivālu “Projektu nakts”. Festivāla mērķis ir radīt radošu vidi, kurā jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem ir iespēja apgūt jaunatnes jomas projektu izstrādes pamatprincipus, atminēt kvalitatīva projekta noslēpumu, kā arī attīstīt pašiem savas projekta idejas un iegūt daudz jaunu draugu un potenciālo partneru savai idejai.

Piedaloties "Projektu naktī”, tev būs iespēja izzināt, kā izveidot savu projektu programmās "Erasmus+: Jaunatne darbībā" un "Eiropas Solidaritātes korpuss", piemēram, jauniešu apmaiņas un jaunatnes darbinieku mobilitātes projekti, brīvprātīgais darbs un solidaritātes projekti.

Uzmanību! Vietu skaits ir ierobežots. Ja pirmajā kārtā pieteiksies un tiks apstiprināts maksimālais dalībnieku skaits, 2.karta netiks atvērta! Tādēļ nekavējies, dodies uz savu organizāciju, nokomplektē savu grupu (grupā 2 dalībnieki) un piesakies jau tagad!

Vaitāk informācijas šeit.