A+ A

Baldones novada sakoptākā sēta un nams 2019

18.07.2019
Drukāt

Cienījamais Baldones novada iedzīvotāj! Piesaki savu dārzu konkursam „Baldones novada sakoptākā sēta un nams 2019” un saņem pārsteigumu dārza dažādošanai!

Sakopts un skaists novads dara godu tā saimniekiem un iepriecina Baldones viesus. Mums, Baldonē, ir daudz čaklu un rūpīgu saimnieku, un tāpēc arī šogad  Baldones novada dome vasaras pilnziedu laikā organizē konkursu „Baldones novada Sakoptākā sēta un nams”. Šogad Vērtēšanas komisija apmeklēs un vērtēs gan Baldones novada, gan pilsētas īpašumus. Vērtēšana notiks dažādās kategorijās: skaistākais daiļdārzs un jaundārzs, viesmīlīgākā sēta, ģimenei un bērniem draudzīgākais dārzs, veselīgākā un videi draudzīgākā sēta, senākā restaurētā sēta, skaistākais dārzkopības kooperatīva mazdārziņš. Vērtēšana notiks š.g. 06. augustā

Lai dalību skaistākās sētas noteikšanā ņemtu pēc iespējas vairāk Baldones novada iedzīvotāju, Vērtēšanas komisija lēma izveidot nomināciju - skatītāju simpātija. Sakopto namu vērtēšanas gaitā taps foto albums, kas tiks ievietots Baldones novada Facebook lapā un visi interesenti varēs balsot par, viņuprāt, koptākajiem īpašumiem. Mēs priecātos arī par to, ja saņemtu Jūsu iesūtītos foto, kurus pievienot šim albumam.

Esat aktīvi un savu dalību konkursā  piesakiet līdz š.g. 05. augustam

  • pie lauku attīstības konsultantes Ineses Jēkabsones. Tālr. 67 932 025, 26 328 940; e-pasts: inese.jekabsone.lv.
  • Baldones novada domes kancelejā. Tālr. 67 932 750; e-pasts dome@baldone.lv

Lauku attīstības komisijas vārdā
lauku attīstības konsultante
Inese Jēkabsone